Poznaj Windsurfing – lekcja indywidualna – Półwysep Helski

3611

Półwysep Helski

Ośrodek turystyczny i kąpielisko nadmorskie, garnizon Marynarki Wojennej. W pobliskim porcie wojennym Hel cumuje morski statek ratowniczy typu SAR 3000. Solindną dawkę wrażeń zagwarantują nam takie atrakcję jak skok ze spadochronem. Nasi doświadczeni i profesjonalni instruktorzy, którzy wykonują skoki z pasją i miłością, zadbają o każdy najmniejszy szczegół podczas skoku ze spadochronu abyś mógł czuć się komfortowo i pewnie. Kolejnym niezapomnianym przeyżciem jakie gwarantuje nam Hel jest wakeboarding – sport wodny, polegający na płynięciu na powierzchni wody za pomocą specjalnej deski wakeboardingowej trzymając się liny zaczepionej do łodzi lub na wyciągu.

Przygoda na fali

Windsurfing to sport wodny będący połączeniem surfingu i żeglarstwa. Jego uprawianie daje dużo satysfakcji i przyjemności, a kurs windsurfingu u NAS to gwarancja szybkich postępów i dobrej zabawy na wodzie!

Nauczamy na wszystkich poziomach zaawansowania!

Słabo wieje? Nic straconego! To idealny czas na naukę klarowania osprzętu, zaznajomienie się z wieloma praktycznymi ciekawostkami jak również nauka pompowania (rozpędzania deski) i podstawy oldschoolowego Freestyle’u! Jesteś ambitny? To świetnie! W naszej szkole windsurfingu nauczymy Cię zwrotu przez rufę w ślizgu i czerpania pełnej radości z szybkiego pływania szorując ręką po tafli wody!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 33 lokalizacje

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Chałupy 6.

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Windsurfing trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Do nauki windsurfingu niezbędny jest wiatr o sile co najmniej 3 Boufortów, a nie przekraczający 6 stopni w tej skali, dlatego czasem zdarza się, że nie ma warunków pozwalających na przeprowadzenie szkolenia.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszące jako widzów.

 • Obowiązujący strój

  Osoba Obdarowana na czas lekcji zostaje wyposażona w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Lekcje windsurfingu realizujemy od maja do września.

#Maciej Degórski

Jak to mówią „łap wiatr w żagle”, no więc złapałam i już oderwać się od tego nie mogę. Zawsze jak znajomi wyciągali mnie nad jezioro, to nie chciałam bezproduktywnie spędzać tam całego dnia. A teraz już nie mogę się doczekać, kiedy kupię własną deskę. Dzięki prezentmarzeń !!!

#Joanna

Mój pierwszy kontakt z windsurfingiem był super. Co prawda chyba więcej czasu spędziłam pod wodą niż nad :), ale na pewno przy następnych lekcjach będzie lepiej. Bardzo fajny instruktor. Polecam

#MarSzew

Jak to mówią „łap wiatr w żagle”, no więc złapałam i już oderwać się od tego nie mogę. Zawsze jak znajomi wyciągali mnie nad jezioro, to nie chciałam bezproduktywnie spędzać tam całego dnia. A teraz już nie mogę się doczekać, kiedy kupię własną deskę. Dzięki prezentmarzeń !!!

#Anna

Witam, Czy można tą ofertę kupić dla 1 osoby w cenie 95zł?Pozdrawiam.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Oczywiście. Należy przy zakupie nie zaznaczać opcji " 2 osoby". W razie pytań zapraszam do kontaktu z działem sprzedaży tel. 604 100 106 Pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product