Poznaj Windsurfing dla dwojga - lekcja indywidualna

3611

Wyobraźcie sobie połyskujące w letnim słońcu morze. Poczujcie morską bryzę na twarzach i zapomnijcie o wszystkim wokół. Windsurfing to pełne adrenaliny uczucie obcowania z żywiołem.
Poznaj Windsurfing to lekcja indywidualna dla osób nieposiadających sprzętu, a chcących poznać ten niezwykle wciągający sport oraz dla tych, którzy mają swój sprzęt i chcą polepszyć swoje umiejętności pod okiem instruktora. Indywidualna lekcja to innymi słowy instruktor, który jest non-stop do Waszej dyspozycji i który elastycznie dostosowuje naukę do Waszych potrzeb.
Jeśli jesteście osobami aktywnymi, a wiatr, woda i słońce dodają Wam energii musicie spróbować Windsurfingu. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów, posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 47 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Windsurfing trwa 60 minut. Realizacje od czerwca do sierpnia.

 • Pogoda

  By móc rozpocząć naukę windsurfingu niezbędny jest wiatr o sile co najmniej 3 Boufortów, a nie przekraczający 6 stopni w tej skali, dlatego czasem zdarza się, że nie ma warunków pozwalających na przeprowadzenie szkolenia.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Osoby obdarowane na czas lekcji zostają wyposażone w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Brak.

 • Informacje dodatkowe

  Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product