Poznaj Windsurfing dla dwojga - lekcja indywidualna

3611
170

Wyobraźcie sobie połyskujące w letnim słońcu morze. Poczujcie morską bryzę na twarzach i zapomnijcie o wszystkim wokół. Windsurfing to pełne adrenaliny uczucie obcowania z żywiołem.
Poznaj Windsurfing to lekcja indywidualna dla osób nieposiadających sprzętu, a chcących poznać ten niezwykle wciągający sport oraz dla tych, którzy mają swój sprzęt i chcą polepszyć swoje umiejętności pod okiem instruktora. Indywidualna lekcja to innymi słowy instruktor, który jest non-stop do Waszej dyspozycji i który elastycznie dostosowuje naukę do Waszych potrzeb.
Jeśli jesteście osobami aktywnymi, a wiatr, woda i słońce dodają Wam energii musicie spróbować Windsurfingu. Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów, posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.


Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Trójmiasto

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Trójmiasto199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Windsurfing trwa 60 minut. Realizacje od czerwca do sierpnia.

 • Pogoda

  By móc rozpocząć naukę windsurfingu niezbędny jest wiatr o sile co najmniej 3 Boufortów, a nie przekraczający 6 stopni w tej skali, dlatego czasem zdarza się, że nie ma warunków pozwalających na przeprowadzenie szkolenia.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Osoby obdarowane na czas lekcji zostają wyposażone w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Brak.

 • Informacje dodatkowe

  Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności