Poznaj wakeboarding dla dwojga w Łodzi

3611

Poznaj wakeboarding to wspaniały prezent, dzięki któremu przeżyjecie niesamowitą wodną przygodę. Wybierzcie się na indywidualną lekcję wakeboardingu i dajcie się porwać wodnemu szaleństwu. Wykwalifikowani instruktorzy posiadający uprawnienia instruktorskie IKO zadbają o Wasze bezpieczeństwo i dołożą wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować Was do rozpoczęcia tego ekstremalnego, wodnego sportu. Wakeboarding to ekscytujący, nowy sport wodny pochodzący z połączenia kitesurfingu, snowboardu i surfingu. Ta dyscyplina sportu polega na utrzymaniu równowagi na desce wakebordingowej oraz płynięciu na powierzchni wody trzymając się liny przyczepionej do motorówki. Skoki przez kilwater, wybijanie się z krawędzi czy pływanie na switchu dostarczą Wam niesamowitych emocji. Doznajcie sporej dawki adrenaliny i poczujcie moc wrażeń. 

Nie zwlekaj zamów voucher na ten o to niezwykły prezent i spędź aktywnie czas z bliską osobą. Cieszcie się wspólnymi chwilami. Poznaj wakeboarding dla dwojga to idealny prezent na każdą okazję. Czy są to urodziny, a może rocznica ślubu, nie ważne. Ważne jest to by w pełni uszczęśliwić ukochaną osobę, tatę, brata, siostrę.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku warunków pogodowych poniżej wymaganego minimum lekcja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy zabrać kostium kąpielowy. Cały niezbędny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje wakeboardingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product