Poznaj wakeboarding dla dwojga w Łodzi

3611
369

Poznaj wakeboarding to wspaniały prezent, dzięki któremu przeżyjecie niesamowitą wodną przygodę. Wybierzcie się na indywidualną lekcję wakeboardingu i dajcie się porwać wodnemu szaleństwu. Wykwalifikowani instruktorzy posiadający uprawnienia instruktorskie IKO zadbają o Wasze bezpieczeństwo i dołożą wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować Was do rozpoczęcia tego ekstremalnego, wodnego sportu. Wakeboarding to ekscytujący, nowy sport wodny pochodzący z połączenia kitesurfingu, snowboardu i surfingu. Ta dyscyplina sportu polega na utrzymaniu równowagi na desce wakebordingowej oraz płynięciu na powierzchni wody trzymając się liny przyczepionej do motorówki. Skoki przez kilwater, wybijanie się z krawędzi czy pływanie na switchu dostarczą Wam niesamowitych emocji. Doznajcie sporej dawki adrenaliny i poczujcie moc wrażeń. 

Nie zwlekaj zamów voucher na ten o to niezwykły prezent i spędź aktywnie czas z bliską osobą. Cieszcie się wspólnymi chwilami. Poznaj wakeboarding dla dwojga to idealny prezent na każdą okazję. Czy są to urodziny, a może rocznica ślubu, nie ważne. Ważne jest to by w pełni uszczęśliwić ukochaną osobę, tatę, brata, siostrę.

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku warunków pogodowych poniżej wymaganego minimum lekcja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy zabrać kostium kąpielowy. Cały niezbędny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje wakeboardingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności