Poznaj salsę dla dwojga w Lublinie

3771

Słowo „salsa” samo w sobie już wzbudza emocje! Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą, flirtem i uwodzeniem partnera. W czasie zajęć tanecznych Poznaj Salsę dla Dwojga uczymy jak prowadzić w tańcu i jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą Wam odczuć czysty komfort tańczenia, który sprawi, że będziecie nie raz bawić się do białego rana. Oprócz tego, że nauczymy Was tańczyć – to zajęcia salsy są znakomita formą relaksu, treningu i sposobem na zawarcie nowych znajomości!

Zajęcia prowadzone są przez Konrada i Joannę Dąbskich, aktywnie działających na rynku tanecznym od wielu lat, a od 2004 roku zajmujących się głównie salsą. Do bagażu ich tanecznych doświadczeń można zaliczyć m. in. pracę dla TVN przy Tańcu z Gwiazdami, YCD oraz grę w filmie "Kochaj i Tańcz".

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  u. Zana 19

 • Czas trwania

  Lekcja tańca trwa 60 minut. Zajęcia odbywają się w grupie.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Preferowany klimat taneczny/kobiecy - legginsy lub spodnie treningowe, bluzki typu nietoperz , wygodne topy, mile widziane buty na lekkim obcasie lub obuwie typu baletki - jazzówki, obuwie sportowe. Dla Panów zalecany jest wygodny, elegancki strój.

 • Wymagania

  Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym.

 • Informacje dodatkowe

  Formą tańca jest rdzenna kubańska salsa.

#gosiaczek85

Daję 5 gwiazdek ponieważ realizacja prezentu przebiegła świetne! Poznaj salsę w Lublinie to atrakcja godna polecenia! Świetny instruktor, który prowadzi zajęcia w sympatycznej atmosferze, trafiliśmy na super grupę, z którą bardzo dobrze się bawiliśmy, opanowaliśmy nawet podstawowe kroki:)

#Natalia B.

Własnie wróciliśmy z narzeczonym z naszej pierwszej wspólnej lekcji tańca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego prezentu! Super prowadzący, bardzo fajna grupa no i przy okazji mogliśmy spalić trochę kalorii;-) Zajęcia prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam;-)

#VonBi

Świetni prowadzący, grupa w której mieliśmy zajęcia również bardzo przyjacielska. Dużo śmiechu i dobrej zabawy, ale także praktyczne umiejętności, mój chłopak nareszcie nauczył się prowadzić w tańcu ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product