Poznaj Nurkowanie w Łodzi

3611

Poznaj Nurkowanie w Łodzi to kurs, dzięki któremu zdobędziesz podstawową wiedzę umożliwiającą ci eksplorowanie podwodnego, nieznanego ci do tej pory świata. To idealna oferta dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tym ekstremalnym sportem. Kurs nurkowania w Łodzi składa się z dwóch części. W trakcie zajęć teoretycznych poznasz zasady oddychania i techniki wyrównywania ciśnienia, zasady używania sprzętu nurkowego oraz nauczysz się znaków nurkowych wykorzystywanych pod wodą. Dodatkowo, zapoznasz się z technikami oczyszczania automatu oraz maski z wody. Część praktyczną spędzisz w basenie pod okiem doświadczonego instruktora. Podczas tego etapu szkolenia przećwiczysz oddychanie pod wodą, oczyszczanie automatu oraz maski z wody. Nauczysz się również w praktyce odszukiwania automatu, technik wyrównywania ciśnienia oraz napełniania i opróżniania środka kontroli pływalności na powierzchni. Na końcu kursu nurkowania otrzymasz pamiątkowe zdjęcia podwodne z twojej lekcji.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Sienkiewicza 46 (basen)

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Nurkowanie trwa ok.2 godziny. Składa się z godzinnej części teoretycznej oraz godzinnej części praktycznej- nurkowania.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na realizację zgłasza się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Podstawowa umiejętność pływania. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejscu uczestnik zostanie wyposażony w kompletny sprzęt nurkowy na czas zajęć. Zapewniamy opiekę doświadczonego instruktora - divemastera. Lekcje realizujemy w poniedziałki w godzinach wieczornych.

#radekjaskot

Od tego zaczęła się moja przygoda z nurkowaniem. Teraz robię to raz w miesiącu, a latem lecimy na rafy. Dzięki, bo mnie pozytywnie wkręciliście.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product