Poznaj Nurkowanie – jezioro Narie (Morąg)

3611

Kurs nurkowania na Mazurach składający się z godzinnego szkolenia teoretycznego oraz 20-minutowych ćwiczeń w wodzie jeziora Narie. Prezent zawiera opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu, materiały szkoleniowe oraz zakwaterowanie w centrum bazy nurkowej na jedną dobę.

Komu można podarować naukę nurkowania?

 • Miłośnikowi nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje i sporty wodne
 • Osobie, która chciałaby zrobić kurs płetwonurkowy, ale nie jest pewna tej decyzji

Atrakcja

Lekcja nurkowania w jeziorze Narie to niepowtarzalna okazja, by odkryć głębię polskiego zbiornika, poznać jego środowisko i rozpocząć przygodę w podwodnym świecie. Kurs nurkowania na Mazurach przeprowadzany jest przez doświadczonych instruktorów Centrum Nurkowego „Narie Scuba Club”. Kurs jest dwuetapowy. Część pierwszą stanowi godzinne szkolenie teoretyczne, które obejmuje zagadnienia związane z komunikacją podwodną, sprzętem i wyposażeniem każdego nurka oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas nauki. Drugim etapem są 20-minutowe zajęcia praktyczne, podczas których kursanci nurkują przy asyście instruktora. Cena prezentu obejmuje: kurs nurkowania, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć, opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe oraz zakwaterowanie ze śniadaniem na jedną dobę w bazie hotelowej szkoły  nurkowej.

Miejsce realizacji

Kurs nurkowania realizowany jest na Pojezierzu Iławskim, w miejscowości Kretowiny, w której zlokalizowana jest baza nurkowa. Urocza, mazurska wieś położona jest w odległości 230 km od Warszawy, 120 km od Gdańska i zaledwie 30 km od Ostródy. Zajęcia praktyczne odbywają się w wodach jeziora Narie, które jest typową rynną polodowcową o wyjątkowo czystej wodzie. Urozmaicona rzeźba dna, przejrzysta woda oraz głębokość sięgająca do 44 metrów sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjny zbiornik wodny dla nurków.

Bezpieczeństwo

Nauka nurkowania realizowana jest w certyfikowanym Centrum Nurkowym Narie Scuba Club, szkolącym według standardów największej, światowej organizacji PADI (Profesional Association of Diving Instructor). Instruktorzy nurkowania to zawodowcy od lat związani z nurkowaniem. Prowadzą szkolenia, począwszy od podstawowych, po zaawansowane i instruktorskie, organizują również zagraniczne wyjazdy, podczas których odkrywają głębie najpiękniejszych akwenów na świecie. Instruktorzy posiadają uprawnienia: PADI instruktor, PADI Dive Master, CMAS P3.

Przeciwwskazania

 • Brak umiejętności pływania
 • Problemy zdrowotne z układem krążenia i oddechowym

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji (kurs realizowany w grupie)
 2. Zakwaterowanie w hotelu bazy nurkowej (od godziny 15:00)
 3. Szkolenie teoretyczne i dobór sprzętu (60 minut)
 4. Lekcja praktyczna - nurkowanie (20 minut)
 5. Podsumowanie realizacji
 6. Śniadanie dnia następnego
 7. Wykwaterowanie (do godziny 13:00)
 8. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych
 9. Możliwość kontynuowania nauki – wykupienie i realizowanie kursu OWD (Open Water Diver)

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Dajesz możliwość spełnienia marzeń i poznania świata podwodnego
 • Podarujesz niezapomniane doświadczenie
 • Spełnisz marzenie miłośnika sportów wodnych
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  NARIE SCUBA CLUB, Ośrodek Wypoczynkowy „KRECIK”, Kretowiny 27 A

 • Czas trwania

  Kurs nurkowania trwa 80 minut. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (60 minut) i praktyczna (20 minut). Należy zarezerwować sobie weekend, ponieważ cena obejmuje również zakwaterowanie. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15 i kończy o godz. 13

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od początku kwietnia do końca września. Pogoda może uniemożliwić realizację - decyzję podejmuje instruktor.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój kąpielowy, klapki, ręcznik.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 15 roku życia za zgodą opiekuna prawnego. Wymagana podstawowa umiejętność pływania. Na miejscu należy okazać voucher.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje: opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć oraz zakwaterowanie ze śniadaniem w Ośrodku Wypoczynkowym "Krecik".

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product