Poznaj Nordic Walking – Kazimierz Dolny

3731

Spacer w niepowtarzalnym otoczeniu kazimierskich wąwozów z Instruktorem Nordic Walking w zaciszu przełomu Wisły. Prezent obejmuje poznanie prawidłowej techniki marszu z kijami Nordic Walking z nauką angażowania wszyskich partii mięśni. Jest to wspaniała forma sportu, podnosząca znacznie naszą sprawność i kondycję, połączona z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją podczas spaceru po kazmierskich wąwozach będą pamiątkowe zdjęcia z wycieczki wykonane w otoczeniu pięknych okolic.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  od 90 do 120 min.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny strój i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik na czas zajęć otrzymuje kije do Nordic Walking. Naukę rozpocznie rozgrzewka, ćwiczenia rozciągające, aby później poznać techniki marszu Nordic Walking.

#Kasienka0

kupiłam prezent dla mamy. sport i rekreacja w jednym :) była zadowolona i planuje zakup własnych kijków :) polecam wszystkim

#Kardigan

Dużo się dowiedziałem, mimo że uprawiam ten sport od dłuższego czasu na własną rękę. Lubię spokojne ogólnorozwojowe aktywności, a 70 złotych to niewygórowana cena za pokazanie tajników nordic walkingu, wbrew pozorom to nie takie proste.... Polecam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product