Poznaj Kitesurfing dla dwojga Łódź

3611

Kitesurfing dla dwojga nad Zalewem Sulejowskim to idealna atrakcja zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kitesurfingiem, jak i dla bardziej zaawansowanych.

Komu podarować kurs kitesurfingu dla dwojga?

 • Miłośnikom sportów wodnych
 • Przyjacielowi, który uwielbia próbować nowych rzeczy
 • Parze, która ceni sobie aktywny wypoczynek

Poznaj kitesurfing dla dwojga

Kurs realizowany jest na terenie Zalewu Sulejowskiego, ok. 70 km od Łodzi. Zajęcia trwają w zależności od opcji 1 lub 2 godziny i przeznaoczone są dla 2 osób. Kursy prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy posiadają liczne sukcesy w sportach wodnych. Osoby obdarowane zostanie wyposażone w cały niezbędny sprzęt. Atrakcja poprzedzona jest krótkim szkoleniem teoretycznym, podczas którego uczestnicy poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposoby koordynowania sterowania latawcem oraz prawidłową pozycję ciała na desce.  Każdy uczestnik zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt: latawiec, kamizelkę asekuracyjną, trapez do kitesurfingu, a nad bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor.

Kitesurfing

Kitesurfing to najmłodszy sport wodny, dynamicznie rozwijający się. Polega na tym, iż kitesurfer staje na desce (podobnej do surfingowej lub wakeboardingowej), która wykorzystuje siłę latawca napędzanego wiatrem do poruszania się po wodzie. Nasi najlepsi instruktorzy posiadający uprawnienia instruktorskie IKO i przede wszystkim mający za sobą wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kursantów, pomogą osobom obdarowanym postawić pierwsze kroki w świecie ekstremalnych sportów. Indywidualna lekcja kitesurfingu to idealny prezent zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Instruktorzy dostosują się do indywidualnych umiejętności każdego kursanta, ale przede wszystkim zapewnią bezpieczeństwo. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Osoby obdarowane mogą nauczyć się czegoś nowego i spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportu
 • Zachęca do aktywnego wypoczynku i może dać początek nowej wspólnej pasji
 • Jest to niezapomniane przeżycie pełne pozytywnych emocji

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Łódź 320 zł

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od czerwca do sierpnia, ewentualnie od maja do września (decyzję podejmuje wykonawca). Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takim wypadku realizujemy inny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny. Cały niezbędny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik jest wyposażony w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. W cenie jest także opieka doświadczonego,licencjonowanego instruktora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product