Poznaj Golf – Indywidualna urodzinowa lekcja gry – Warszawa

Urodzinowa lekcja tylko dla Ciebie!

Już teraz masz szansę poznać wyjątkowy, elitarny sport jakim jest golf! Jeśli wcześniej nie miałeś styczności z tym niesamowitym sportem, nic straconego! Możesz w każdej chwili spróbować swoich sił na polu golfowym! Zapewniamy cały niezbędny sprzęt, piłki, kije oraz 20 minutowe indywidualne szkolenie golfowe, podczas którego instruktor będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji! Na miejscu, jako jubilat, otrzymasz powitalnego drinka urodzinowego oraz upominek.

Golf – sport dla elit?

Ten wyjątkowy sport wywodzący się prawdopodobnie ze średniowiecznej Szkocji zyskał na świecie wielu sympatyków. Był dyscypliną olimpijską w latach 1900-1904, ponownie ma zagościć na tej imprezie w 2016 roku w Rio de Janeiro.

Olympic Golf Club

Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta- na warszawskim Żoliborzu sprawia, że Olympic Club jest miejscem obleganym zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby początkujące. Do dyspozycji oddamy 18 stanowisk, z czego 8 jest zadaszonych. Znajdują się one na wzniesieniu, dzięki czemu lot oraz miejsce lądowania piłki są dobrze widoczne. Obiekt jest doskonale oświetlony, więc ćwiczyć można również po zmroku.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa (na terenie "KS Spójnia")

 • Czas trwania

  90 minut.

 • Pogoda

  Prezent realizowany od marca do października. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój zgodny z etykietą golfisty: schludny, koszulka polo, sweter.

 • Wymagania

  Uczestnik zobowiązany jest do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym w momencie świadczenia usługi w celu potwierdzenia realizacji prezentu w umówionym terminie.

 • Informacje dodatkowe

  Konieczna wcześniejsza rezerwacja ustalana z wykonawcą. Obiekt, w sezonie: od marca do października, jest otwarty 7 dni w tygodniu od godz. 10.00 do 20.00.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności