Poznaj golf – indywidualna lekcja gry – Wrocław

3731

Golf – forma rekreacji dla każdego

Golf jest sportem dla każdego. Choć na pozór wydaje się być jedynie formą rekreacji, wymaga od graczy sprawności fizycznej. W czasie jednej rundy gry w golfa każdy golfista nosząc samodzielnie torbę potrafi spalić nawet 2500 kcal. Jednakże nie zmienia to faktu, że mogą go uprawiać zarówno dorośli jak i dzieci oraz młodzież. Gra w golfa polega na zaliczeniu wszystkich dołków na polu. Przejście przez wszystkie dołki na polu zajmuje średnio 4-6 godzin, a dystans jaki pokonuje się podczas spaceru to około 6 – 8 km.

Dołącz do elitarnego klubu golfistów

Powszechnie golf uważany jest za niezwykle elitarny sport. Stereotyp ten jednak zanika. W krajach takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Irlandia czy Australia gra w golfa jest niezwykle popularna. Dyscyplina ta jest ogólnodostępna, co sprawia, że w golfa grają wszyscy, bez względu na wiek czy zamożność. Ty także możesz rozpocząć przygodę z golfem! Indywidualna lekcja gry w golfa we Wrocławiu pozwoli Ci zgłębić wiedzę na temat historii golfa, podstawowego wyposażenia każdego golfisty, etykiety czy zasad bezpieczeństwa. Naukę gry w golfa odbędziesz na Driving Range. Doświadczony instruktor przybliży Ci podstawy dotyczące postawy, uchwytu oraz umożliwi Ci zrozumienie własnego swingu.

 

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Pałac Krobielowice, Rycerski Klub Golfowy Krobielowice

 • Czas trwania

  Indywidualna lekcja golfa trwa 45 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby realizujące prezent.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój zgodny z etykietą golfisty: schludny, koszulka polo, sweter, wygodne obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejscu realizacji należy okazać voucher wraz z numerem rezerwacyjnym. Atrakcja dostępna dla uczestników powyżej 10 lat.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje wypożyczenie kijów, piłek oraz opiekę instruktorską.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product