Poznaj Fotografię – Indywidualne zajęcia – Poznań

3781

Indywidualne, 2,5 godzinne zajęcia fotograficzne w Poznaniu to znakomity pomysł na prezent zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z fotografią, jak i tych bardziej zaawansowanych. Nasz fotokurs to idealna możliwość podpytania profesjonalisty o tajniki i rady podczas robienia zdjęć. Każda lekcja różni się od siebie, ponieważ to ty wybierasz czym chcesz się zajmować. Zajęcia są dopasowane specjalnie pod twoje wymagania. Możesz popracować z mistrzem nad zagadnieniami technicznymi swojego aparatu, dogłębnie poznać jak działa. Nauczysz się używania trybu manualnego, doboru przysłony, czasu naświetlania. Inna propozycja spędzenia tych chwil to nauka kadrowania, ustawiania kompozycji, wybór modela, eksponatu. Jeśli natomiast wolisz spróbować swoich sił w obróbce zdjęcia to również pokażemy ci jak za pomocą komputera poprawić co nieco. Czas spędzony na naszych zajęciach z pewnością uznasz za dobrze wykorzystany.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Stanisława Wyspiańskiego 11

 • Czas trwania

  2,5 godziny

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Wymagany jest własny aparat fotograficzny - aparat może być dowolny. Minimalny wiek uczestnika, to 12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą na miejscu realizacji pojawić się z opiekunem.

 • Informacje dodatkowe

  Możliwość dostosowania programu zajęć do indywidualnych potrzeb uczestnika. Proponujemy na lekcję zabrać ze soba kilkra zrobionych przez siebie fotografii.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product