Poznaj crossfit – Łódź

1

 Crossfit to rodzaj dyscypliny sportowej, która w Polsce w ostatnim czasie zdobywa coraz więcej zwolenników. Crossfit przybył do Polski zza oceanu, a dokładniej z Ameryki. Idea crossfit'u jest dość prosta – wykonywany zestaw ćwiczeń ma dążyć do zmęczenia organizmu. Crossfit jest rodzajem treningu siłowego i kondycyjnego, który ma na celu wzmocnienie siły i masy mięśni, tak by mogły być one w pełni wykorzystywane w życiu codziennym. Crossfit jest sportem, który niezwykle męczy. W tej dyscyplinie nie ma czasu na przerwę. Dlatego też pozytywnie wpływa na wytrwałość oraz wzrost kondycji fizycznej. Co najważniejsze crossfit przynosi ogrom satysfakcji. Po każdym treningu nie liczy się zmęczenie, brak sił, a jedynie radość ze zrealizowania planu i chęć pokonania kolejnych granic! Jeśli chcesz sprawdzić swoje możliwości i wytrwałość skorzystaj z naszej oferty prezentowej „Poznaj crossfit”. Odbędziesz godzinne zajęcia crossfit w Łodzi, którym będzie przewodził instruktor. Zadba o to, by ćwiczenia nie obciążyły zbyt bardzo Twojego ciała, jednocześnie dając możliwość doświadczenia prawdziwego wysiłku fizycznego. Być może rozpoczniesz długotrwałą walkę z ciężarami i zmęczeniem, a satysfakcja po każdych zajęciach będzie najlepszą nagrodą za Twoją ciężką pracę.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Siewna 15, Vera Sport

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnik ma zapewnioną opiekę trenera personalnego. Prezent dostępny od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.

#Darek

Ostatnio bardzo modny, więc zainteresowałem się i ja. Dzięki temu wiele się dowiedziałem o tym sporcie i postanowiłem kontynuować treningi. Pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product