Poznaj crossfit dla dwojga – Łódź

1

 Lubicie sportowe wyzwania? Zatem koniecznie powinniście rozpocząć przygodę z crossfit'em. Dzięki naszej ofercie prezentowej „Poznaj crossfit dla dwojga w Łodzi” możecie wspólnie udać się na siłownię, by zmierzyć się z prawdziwym wysiłkiem fizycznym. Crossfit to sportowa dyscyplina, która w ostatnim czasie zdobywa coraz więcej miłośników. Dążenie do zmęczenia organizmu to idea crossfit'u. Reguarne treningi mają na celu wzmocnienie kondycji, wytrwałości, a także wzrost masy mięśniowej, tak, by mogła być wykorzystywana w 100% w życiu codziennym. Crossfit uczy konsekwentnego działania, dążenia do celu. Pomimo towarzyszącego zmęczenia, każdy zrealizowany trening przynosi ogrom satysfakcji z rzetelnego wykonania planu! Odbędziecie godzinne zajęcie z instruktorem, dzięki któremu Wasz trening będzie dostosowany do Waszych możliwości i nie obciąży Waszych organizmów zbyt mocno. Wybierzcie się wspólnie na siłownię, by pod okiem profesjonalisty rozpocząć wielką przygodę z crossfit'em!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Siewna 15, Vera Sport

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnicy mają zapewnioną opiekę trenera personalnego. Prezent dostępny od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.

#Błażej

Wraz z ukochaną prowadzimy zdrowy tryb życia i uwielbiamy ruch! Dzięki takim treningom podnosimy poziom naszej wytrzymałości ! Polecam dla wszystkich ludzi lubiących wyzwania!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product