Poznaj boks – Łódź

1
Walka na pięści to jeden z najstarszych sportów, który swymi początkami sięga do starożytności. Już w starożytnej Grecji i Rzymie dyscyplina ta pojawiała się na igrzyskach olimpijskich. Obecnie boks jest bardzo popularny. Ty także masz niepowtarzalną okazję, by stanąć na ringu. Założysz rękawice bokserskie, kask ochronny i staniesz twarzą w twarz z przeciwnikiem. „Poznaj boks” to godzinna lekcja boksu w Łodzi pod okiem instruktora. Personalny trener przybliży Ci zasady obowiązujące na ringu. Poznasz także techniki poruszania się, podstawową pozycję bokserską oraz różnego rodzaju ciosy. Poza umiejętnościami ataku, nabędziesz także te, które będą służyć do skutecznego unikania ciosów oraz obrony własnej. Lekcja boksu to emocjonujące doświadczenie, które z pewnością dostarczy wielu mocnych wrażeń.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Siewna 15, Vera Sport

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnik ma zapewnioną opiekę trenera personalnego. Prezent dostępny od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.

#Tomasz

Bardzo fajnie poprowadzone zajęcia! Polecam!

#Adrian257

Lekcja z profesjonalnym instruktorem to nie to samo co klepanie w worek. Dopiero teraz wiem jaka jest właściwa pozycja, jak unikać ciosów, jak się ruszać na ringu. Zawodowcem raczej nie zostanę ale bawiłem się przednio

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product