Poznaj boks dla dwojga – Łódź

1

 Marzycie o tym, by stanąć twarzą w twarz na ringu i stoczyć prawdziwy, bokserski pojedynek? Już teraz jest to możliwe! Skorzystajcie z naszej oferty i wykupcie voucher prezentowy „Poznaj boks dla dwojga w Łodzi”. To godzinna, indywidualna lekcja boksu, której przewodniczyć będzie instruktor. Trener personalny wprowadzi Was w świat boksu, tak byście mogli stanąć do pojedynku. Poznacie zasady walki, techniki ataku, jak i uniku. Nauczycie się prawidłowo wykonywać różnego rodzaju ciosy oraz opanujecie właściwą postawę bokserską. Ring, rękawice bokserskie oraz kask ochronny sprawią, że ogarnie Was prawdziwie bokserska atmosfera i obudzi się w Was duch walki. Zajęcia z boksu to pasjonująca, sportowa przygoda. Stańcie do pojedynku, przekonajcie się kto zostanie zwycięzcą! Mocne wrażenie gwarantowane!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Siewna 15, Vera Sport

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed planowaną datą realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  W ramach prezentu uczestnicy mają zapewnioną opiekę trenera personalnego. Prezent dostępny od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.

#Doma

Kupiłam dla brata i naszego wspólnego przyjaciela. Panowie bawili się świetnie, mogli trochę się wyżyć. Oboje interesują się boksem, więc byli bardzo zadowoleni z prezentu. Polecam, wszystko w gruncie rzeczy przebiega bezpiecznie i profesjonalnie.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product