Pokój Furii

Wejście do pokoju, w którym uczestnik ma możliwość zniszczenia zarówno mebli jak i przedmiotów codziennego użytku. Do tego celu są udostępnione różnego rodzaju narzędzia: młotek, kij baseballowy, łom, kij golfowy i inne. 

Komu podarować wstęp do pokoju gniewu?

  • osobie, która na co dzień bywa nerwowa
  • każdemu, kto ma problem z kontrolą złości
  • fanowi wyjątkowych, nietypowych atrakcji

Atrakcja

Osoba obdarowana ma możliwość zniszczenia za pomocą dowolnej broni spośród aktualnie dostępnych, wyposażenia pokoju gniewu. Znajdzie w nim nie tylko meble, lecz także sprzęty RTV/ AGD i przedmioty codziennego użytku. Atrakcja dostępna dla osób powyżej 18 roku życia.

Pokój furii

Pokój gniewu to miejsce, w którym każdy może wyładować pokłady złej energii w prosty i szybki sposób. Za pomocą jednego z dostępnych narzędzi uczestnik ma możliwość zniszczenia wszystkiego co stanie mu na drodze. Drukarka, stół, fotel, regał z książkami, komputer - nie warto oszczędzać żadnego przedmiotu. Po takiej demolce, osoba obdarowana pozbędzie się negatywnych emocji, złości i gniewu na długi czas.

Lokalizacja

Należy wybrać jedną spośród aktualnie dostępnych lokalizacji. Warto zapoznać się z opisem i charakterystyką każdego wariantu.

 

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • podarujesz niespodziewany, kreatywny prezent jakiego nikt się nie spodziewa
  • możliwość wyładowania gniewu będzie idealnym prezentem dla każdej zestresowanej osoby
  • podarujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł