Pokochaj siebie, odkryj Pole Dance

1

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Prezent Pokochaj siebie, odkryj Pole Dance to specjalna oferta, która sprawi, że jeden dzień spędzony w klubie stanie się być może początkiem nowego etapu w Twoim życiu! Wiele kobiet fantazjuje, by nauczyć się tańca na rurze i choć raz wystąpić w klubie nocnym, smakując czegoś nieznanego i bardzo ekscytującego. Spełnij skrytą fantazję swoją lub przyjaciółki! 

Nauka Pole Dance to tylko początek tego ekscytującego spotkania! Przed Tobą profesjonalna sesja zdjęciowa z udziałem specjalistów: wizażystki, stylistki fryzur! Zachwyć się sobą na nowo, poczuj swoje piękno i zachowaj te chwile w pamięci, dzięki wyjątkowym zdjęciom.

Cena prezentu zawiera:

 • lekcję tańca na rurze, na którą składa się rozgrzewka, ćwiczenie pozycji, krótkich układów oraz stretching (czas: 1,5 godziny),
 • sesję zdjęciową z udziałem specjalistów dokumentującą to wydarzenie.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Lekcja tańca na rurze trwa 90 minut. Całe spotkanie trwa ok. 3-3,5 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na zajęcia z tańca polecamy założyć wygodny strój sportowy (krótkie spodenki + top). Na czas sesji ubiór dowolny, według gustu i uznania.

 • Obowiązujący strój

  Na zajęcia z tańca polecamy założyć wygodny strój sportowy (krótkie spodenki + top). Na czas sesji ubiór dowolny, według gustu i uznania.

 • Wymagania

  Brak.

 • Informacje dodatkowe

  Przemiana stworzona przez wizażystkę i stylistkę fryzur oraz sesja zdjęciowa rozpoczynają się po skończonej lekcji. Jeśli jednak maja Panie takie życzenie zdjęcia mogą być wykonywane także podczas lekcji w czasie wykonywania nauczonych póz. Po sesji

#Karolaaaa

Najlepsza niespodzianka! otrzymałam ją od przyjaciółek, w dniu wieczoru panieńskiego. Rewelacyjna zabawa i świetna pamiątka. Nauczyłam się podstawowego układu, co pozwoliło mi poczuć się bardziej pewną siebie, a w czasie sesji zdjęciowej czułam się jak prawdziwa gwiazda. Po prostu bomba! dziękuje Wam za ten super prezent ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product