Pojedynek Tytanów – Subaru Impreza vs Mitsubishi Lancer w Ułężu (2 okrążenia)

1

Pojedynek tytanów rajdowego świata, aut, które stworzyły własną klasę samochodów, aut, które od wielu lat walczą między sobą o miano najlepszego. Porównaj sam te dwie ryczące, rasowe rajdówki o potężnej mocy, niewyobrażalnych osiągach i o niesamowitym napędzie, których przyczepność jest wręcz fizycznie nieuzasadniona. Porównaj auta, które wyznaczały trendy w rajdach WRC. Pojedynek Tytanów to prezent, którego nie da się wymazać z pamięci. To przeżycie, o którym będziesz mówił przez długie lata i niesamowity wstęp do rajdowego świata! Dotknij historii, wybierz swojego faworyta.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Andrzej Domański

Jestem bardzo zadowolony z prezentu, który otrzymałem od mojej kochanej żonki:-) Bardzo fajny pomysł na upominek dla zmotoryzowanych. Jazda subaru impreza vs mitsubishi lancer to bardzo dobre połączenie, na torze w Ułężu mogłem wykorzystać ich możliwości :) Myślę, że teraz czas zakupić u was jakiś masaż dla żony :-)

#ribuki

Dobry pomysł! Powiem, że chciałem kupić jedno z tych aut. Dzięki Waszej atrakcji mogłem sprawdzić jak auta zachowują się w swoich naturalnych warunkach! Wyboru dokonałem! ;) Pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product