• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Podstawowy kurs narciarski na sztucznym stoku – Gdańsk

1

Nauka jazdy na nartach z instruktorem – najlepszy start!

Rozpocznij przygodę z pasjonującym sportem zimowym jakim jest jazda na nartach. Najlepszym krokiem ku temu z pewnością okaże się podstawowy kurs narciarski na sztucznym stoku. Weźmiesz udział w czterech lekcjach, podczas których nabędziesz odpowiednich umiejętności, by w przyszłości samodzielnie wyruszyć na stok. Sztuczny stok narciarski Skimondo to idealne miejsce, by w sposób niezwykle bezpieczny i przyjemny nauczyć się jeździć na nartach. Instruktor będzie Ci towarzyszył podczas każdych zajęć.

Skimondo – sztuczny stok

Skimondo to sztuczny stok, który powstał w samym sercu Trójmiasta. Projekt zainicjowały osoby, dla których narciarstwo to ogromna pasja i sposób na życie. Nadrzędnym celem było stworzenie miejsca, gdzie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa wielu ludzi mogłoby realizować swoje hobby. Sztuczny stok w Gdańsku to technologia, dzięki której bez względu na panujące warunki atmosferyczne można cały rok jeździć na nartach i snowboardzie. Skimondo to stok, który swoim wyglądem przypomina potężną bieżnię. Jest on w pełni zautomatyzowany i wyposażony w systemy bezpieczeństwa, które potrafią w warunkach zagrożenia zatrzymać całą platformę. Stok pokryty jest materiałem imitującym śnieg, a jego powierzchnia jest stale nawilżana, by poprawić komfort jazdy. Stok nachylony jest pod kątem 13 stopni i pozwala rozwijać prędkości sięgające maksymalnie 25 km/h. Panują tam idealne warunki zarówno dla osób początkujących jak i rozwijających swoje umiejętności w zakresie jazdy na nartach i snowboardzie.

Skimondo dla każdego!

Skimondo to miejsce dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Liczy się tylko chęć i zamiłowanie do sportowej aktywności. Profesjonalna opieka instruktorska umożliwia szlifowanie umiejętności oraz naukę od podstaw. Instruktorzy to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem, posiadający licencję PZN, SITN lub MENIS, dzięki kilkuletnej praktyce potrafią każdego zarazić swoim hobby oraz nauczyć niezbędnego warsztatu!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  SKIMONDO Aleja Grunwaldzka 355

 • Czas trwania

  Podstawowy kurs narciarski obejmuje 4 godzinne spotkania. Efektywny czas jazdy na stoku podczas każdej lekcji to około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Sztuczny stok narciarski Skimondo jest obiektem zadaszonym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów, sportowy strój.

 • Wymagania

  Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania na stoku pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Podstawowy kurs narciarski obejmuje 4 lekcje, wynajęcie sprzętu: nart, kasku, ochraniaczy oraz opiekę instruktora z licencją PZN, SITN lub MENIS.

#Marzenka

Próbowałam się sama nauczyć jazdy na nartach, ale opieka profesjonalnego instruktora jest nieoceniona. Szybko, zwięźle i na temat, wytłumaczył mi wszystko, zwrócił uwagę na błędy w postawie i szybko je skorygował. Polecam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności