Podstawowy kurs narciarski na sztucznym stoku – Gdańsk

1

Nauka jazdy na nartach z instruktorem – najlepszy start!

Rozpocznij przygodę z pasjonującym sportem zimowym jakim jest jazda na nartach. Najlepszym krokiem ku temu z pewnością okaże się podstawowy kurs narciarski na sztucznym stoku. Weźmiesz udział w czterech lekcjach, podczas których nabędziesz odpowiednich umiejętności, by w przyszłości samodzielnie wyruszyć na stok. Sztuczny stok narciarski Skimondo to idealne miejsce, by w sposób niezwykle bezpieczny i przyjemny nauczyć się jeździć na nartach. Instruktor będzie Ci towarzyszył podczas każdych zajęć.

Skimondo – sztuczny stok

Skimondo to sztuczny stok, który powstał w samym sercu Trójmiasta. Projekt zainicjowały osoby, dla których narciarstwo to ogromna pasja i sposób na życie. Nadrzędnym celem było stworzenie miejsca, gdzie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa wielu ludzi mogłoby realizować swoje hobby. Sztuczny stok w Gdańsku to technologia, dzięki której bez względu na panujące warunki atmosferyczne można cały rok jeździć na nartach i snowboardzie. Skimondo to stok, który swoim wyglądem przypomina potężną bieżnię. Jest on w pełni zautomatyzowany i wyposażony w systemy bezpieczeństwa, które potrafią w warunkach zagrożenia zatrzymać całą platformę. Stok pokryty jest materiałem imitującym śnieg, a jego powierzchnia jest stale nawilżana, by poprawić komfort jazdy. Stok nachylony jest pod kątem 13 stopni i pozwala rozwijać prędkości sięgające maksymalnie 25 km/h. Panują tam idealne warunki zarówno dla osób początkujących jak i rozwijających swoje umiejętności w zakresie jazdy na nartach i snowboardzie.

Skimondo dla każdego!

Skimondo to miejsce dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Liczy się tylko chęć i zamiłowanie do sportowej aktywności. Profesjonalna opieka instruktorska umożliwia szlifowanie umiejętności oraz naukę od podstaw. Instruktorzy to pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem, posiadający licencję PZN, SITN lub MENIS, dzięki kilkuletnej praktyce potrafią każdego zarazić swoim hobby oraz nauczyć niezbędnego warsztatu!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  SKIMONDO Aleja Grunwaldzka 355

 • Czas trwania

  Podstawowy kurs narciarski obejmuje 4 godzinne spotkania. Efektywny czas jazdy na stoku podczas każdej lekcji to około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Sztuczny stok narciarski Skimondo jest obiektem zadaszonym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów, sportowy strój.

 • Wymagania

  Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania na stoku pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Podstawowy kurs narciarski obejmuje 4 lekcje, wynajęcie sprzętu: nart, kasku, ochraniaczy oraz opiekę instruktora z licencją PZN, SITN lub MENIS.

#Marzenka

Próbowałam się sama nauczyć jazdy na nartach, ale opieka profesjonalnego instruktora jest nieoceniona. Szybko, zwięźle i na temat, wytłumaczył mi wszystko, zwrócił uwagę na błędy w postawie i szybko je skorygował. Polecam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product