Pływanie skuterem wodnym po Zalewie Domaniowskim – Radom

1201

O skuterach wodnych w pigułce

Skutery wodne to tak naprawdę rodzaj małej motorówki. Wśród najpopularniejszych producentów skuterów wodnych można wyróżnić firmy: Kawasaki, Yamaha, Bombardier i Sea Doo. Skuter jest typową łodzią służącą do uprawiania rekreacji i sportu na wodzie. Charakterystyczna dla skuterów jest pozycja jaką przyjmuje kierowca i pasażer. Siedzą oni na wierzchu kadłuba, przeciwnie do pozostałych typów łodzi, gdzie zajmują zazwyczaj miejsce w jego wnętrzu. Skutery wodne napędzane są zazwyczaj spalinowym silnikiem. Najszybsze modele osiągają prędkość sięgającą 130 km/h, dzięki czemu znajdują często zastosowanie w ratownictwie wodnym.

Wodne szaleństwo!

Jazda na skuterze wodnym to fanatyczna rozrywka, która zadowoli każdego miłośnika wodnych przygód! Zanim zasiądziesz za sterem 260 konnego skutera wodnego marki SEA DOO weźmiesz udział w krótkim szkoleniu w zakresie zasad bezpieczeństwa i techniki prowadzenia pojazdu. Tuż później przejmiesz ster i wyruszysz na wody Zalewu Domaniowskiego. Jazda na skuterze wodnym w Radomiu przyniesie Ci wiele radości, a świetna zabawa z pewnością na długo pozostanie w Twej pamięci.

Zalew Domaniowski

Jezioro Domaniowskie, zwane także Domaniowskim Morzem to sztuczny zbiornik wodny zlokalizowany w województwie mazowieckim w dolinie Radomki. Powstał na przełomie lat 1996-200 w skutek spiętrzenia wody zaporą. Zalew jest dość obszerny, jego powierzchnia sięga 350 km². Pomimo, iż jezioro Domaniowskie pełniło głównie funkcję retencyjną jest także miejscem wypoczynku dla miejscowej ludności jak i turystów. Piaszczysta plaża sprzyja korzystaniu z upalnych dni miłośnikom błogiego odpoczynku. Fani sportów wodnych natomiast nie zaznają tutaj nudy! Czeka na nich wiele wodnych atrakcji - FlyBoard, rejsy łodzią, skuterem wodnym, wakeboarding, czy też fanstystyczna zabawa na wodnym bananie lub kole.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Domaniowski, Pałac Domaniowski, Konary 8

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu zajmuje około 20 min z czego 15 min trwa jazda skuterem.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień - wrzesień. Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację, wówczas rezerwujemy kolejny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących, obserwujących realizację z brzegu.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, zalecany strój kąpielowy oraz buty sportowe do chodzenia w wodzie.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Zabrania się uczestnictwa w atrakcji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku rezerwujemy inny, dogodny termin.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product