Pływanie skuterem wodnym po Zalewie Domaniowskim – Radom

1201
185

O skuterach wodnych w pigułce

Skutery wodne to tak naprawdę rodzaj małej motorówki. Wśród najpopularniejszych producentów skuterów wodnych można wyróżnić firmy: Kawasaki, Yamaha, Bombardier i Sea Doo. Skuter jest typową łodzią służącą do uprawiania rekreacji i sportu na wodzie. Charakterystyczna dla skuterów jest pozycja jaką przyjmuje kierowca i pasażer. Siedzą oni na wierzchu kadłuba, przeciwnie do pozostałych typów łodzi, gdzie zajmują zazwyczaj miejsce w jego wnętrzu. Skutery wodne napędzane są zazwyczaj spalinowym silnikiem. Najszybsze modele osiągają prędkość sięgającą 130 km/h, dzięki czemu znajdują często zastosowanie w ratownictwie wodnym.

Wodne szaleństwo!

Jazda na skuterze wodnym to fanatyczna rozrywka, która zadowoli każdego miłośnika wodnych przygód! Zanim zasiądziesz za sterem 260 konnego skutera wodnego marki SEA DOO weźmiesz udział w krótkim szkoleniu w zakresie zasad bezpieczeństwa i techniki prowadzenia pojazdu. Tuż później przejmiesz ster i wyruszysz na wody Zalewu Domaniowskiego. Jazda na skuterze wodnym w Radomiu przyniesie Ci wiele radości, a świetna zabawa z pewnością na długo pozostanie w Twej pamięci.

Zalew Domaniowski

Jezioro Domaniowskie, zwane także Domaniowskim Morzem to sztuczny zbiornik wodny zlokalizowany w województwie mazowieckim w dolinie Radomki. Powstał na przełomie lat 1996-200 w skutek spiętrzenia wody zaporą. Zalew jest dość obszerny, jego powierzchnia sięga 350 km². Pomimo, iż jezioro Domaniowskie pełniło głównie funkcję retencyjną jest także miejscem wypoczynku dla miejscowej ludności jak i turystów. Piaszczysta plaża sprzyja korzystaniu z upalnych dni miłośnikom błogiego odpoczynku. Fani sportów wodnych natomiast nie zaznają tutaj nudy! Czeka na nich wiele wodnych atrakcji - FlyBoard, rejsy łodzią, skuterem wodnym, wakeboarding, czy też fanstystyczna zabawa na wodnym bananie lub kole.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Domaniowski, Pałac Domaniowski, Konary 8

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu zajmuje około 20 min z czego 15 min trwa jazda skuterem.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień - wrzesień. Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację, wówczas rezerwujemy kolejny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących, obserwujących realizację z brzegu.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, zalecany strój kąpielowy oraz buty sportowe do chodzenia w wodzie.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Zabrania się uczestnictwa w atrakcji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku rezerwujemy inny, dogodny termin.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product