Pedicure hybrydowy – Kalisz

Pedicure hybrydowy

Czas zadbać o stopy!
Pamiętasz kiedy ostatnio należycie zadbałaś o wygląd swoich stóp? Często zapominamy o ich pielęgnacji, mimo tego, że przecież to one są cały czas obciążone i narażone na wysiłek w ciągu całego dnia. Przygotowaliśmy doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu o Twoje stopy zadba profesjonalista, a ich estetyczny i elegancki wygląd będzie utrzymywał się przez około 2 tygodnie!

Pedicure hybrydowy

Zabieg pedicure hybrydowy to wyjątkowy, trwały zabieg pielęgnacyjny, który rozpoczyna się przygotowaniem paznokci przez kosmetologa. Specjalistka skróci, opiłuje, oraz oczyści paznokcie stóp, a na końcu usunie zgrubiały naskórek z podeszw wykonując przy tym regenerujący peeling i masaż stóp na organicznym olejku agranowym. Następnie pokryje paznokcie trwałym lakierem, którego kolor sama wybierzesz. Dzięki utwardzeniu lakieru pod lampą UV, paznokcie nie potrzebują czasu na wyschnięcie, są gotowe od razu.

Yasumi SPA Kalisz

Gabinet profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała Yasumi SPA w Kaliszu powstał dla osób ceniących piękny wygląd, oraz dobre samopoczucie. Nazwa salonu odzwierciedla jego dobroczynną rolę, "yasumi" w języku japońskim symbolizuje relaks, wakacje, i właśnie dlatego szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetoldzy skupiają uwagę nie tylko na ciele, ale stanie ducha, oraz ukojeniu zmysłów. Wszystkie zabiegi wykonywane są z pełną staranności, w stanie wyciszenia, z oprawą muzyczno – aromatyczną.

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Relaks i Uroda

Kup w zestawie 25 lokalizacji

PrezentMarzeń - Relaks i Uroda299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  YASUMI Instytut Zdrowia i Urody ul. Kopernika 13

 • Czas trwania

  około 80 minut

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny.

 • Wymagania

  Na miejsce realizacji uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Ściągnięcie hybrydy przed wykonaniem usługi jest dodatkowo płatne wg cennika salonu i wymaga zarezerwowania dodatkowego czasu.

#Marcia Z.

Moja mama zawsze narzekała na problemy z pomalowaniem paznokci. Cóż wiek... więc wybrałam jej ten prezent z okazji Dnia Babci a moja córcia wręczyła go Babci na akademii w przedszkolu. Babcia zachwycona!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności