Parasailing w Sopocie

Parasailing jest wspaniałą zabawą i bezpiecznym sposobem na przeżycie niezapomnianych wrażeń polegających na lataniu w otwartej przestrzeni. Przeżycie polega na holowaniu za motorówką spadochronu z pasażerem. Wystarczy tylko krótki rozbieg, mały skok i już odrywasz się od ziemi! W przeciągu kilku sekund uniesiesz się na wysokość kilkudziesięciu metrów skąd będziesz podziwiać z góry piękne, rozciągające się widoki podczas holowania parasaila przez motorówkę. Lot w zapiętej, wygodnej uprzęży daje możliwość podziwiania z góry pięknych widoków sopockiej plaży oraz Bałtyku. Parasail jest bezpiecznym latawcem osobowym, gdzie przebieg całego lotu jest kontrolowany od momentu startu do lądowania. Lot parasailem to bardzo ciekawa forma rekreacji, łączącą tak pozornie odległe dziedziny jak sporty lotnicze, motorowe i wodne. Doświadcz lotu parasailem dostarczającym niezapomnianych wrażeń i niecodziennych widoków !

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 51 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Sopot, wejście na plażę nr 25, po prawej stronie mola.

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok. 20 min. z czego 10 min trwa lot.

 • Pogoda

  Sezon 2017 trwa od 24.06 do 20.08. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację atrakcji. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 50 kg, maksymalna 120 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Pasażer parasaila nie musi posiadać żadnych uprawnień do latania. Wystarczy, aby zastosował się do instruktażu udzielanego przez instruktora przed lotem.

#Dominik

Zamówiłem dla siebie i dziewczyny trochę musieliśmy czekać ale warto było. Polecam !

#sailor34

Świetne emocje i ekstra zabawa!! Nie sądziłem, że będzie tak super, a poczułem, jakbym miał skrzydła :D obsługa profesjonalna, wszystko wytłumaczyli, raz dwa przygotowanie, a potem juz mogłem latac. Ekstra!

#Paula

Dzień dobry, Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin aby skorzystać z chwil uniesień - parasailingu? Pozdrawiam Paulina

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, do rezerwacji należy zgłosić się z 14, min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Parasailing jest dostępny od 27.06 do 25.08. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności