Parasailing dla dwojga w Sopocie

Parasailing jest wspaniałą zabawą i bezpiecznym sposobem na przeżycie niezapomnianych wrażeń polegających na lataniu w otwartej przestrzeni. Przeżycie polega na holowaniu za motorówką spadochronu z pasażerami. Wystarczy tylko krótki rozbieg, mały skok i już oderwiecie się od ziemi! W przeciągu kilku sekund uniesiecie się na wysokość kilkudziesięciu metrów skąd będziecie podziwiali z góry piękne, rozciągające się widoki podczas holowania parasaila przez motorówkę. Lot w zapiętej, wygodnej uprzęży daje możliwość podziwiania z góry pięknych widoków sopockiej plaży oraz Bałtyku. Parasail jest bezpiecznym latawcem osobowym, gdzie przebieg całego lotu jest kontrolowany od momentu startu do lądowania. Lot parasailem to bardzo ciekawa forma rekreacji, łączącą tak pozornie odległe dziedziny jak sporty lotnicze, motorowe i wodne. Lot będziecie odbywali jednocześnie podpięci do uprzęży tego samego parasaila.

Spraw radość bliskiej osobie i spędźcie razem niezapomniane chwile. Nie czekaj, zamów voucher z takim o to wspaniałym prezent, idealnym na każdą okazję!!!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 31 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Sopot, wejście na plażę nr 25, po prawej stronie mola.

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok. 20 min. z czego 10 min trwa lot.

 • Pogoda

  Sezon 2016 trwa od 28.06 do 24.08. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 50 kg, maksymalna 120 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Pasażerowie parasaila nie muszą posiadać żadnych uprawnień do latania. Wystarczy, aby zastosowali się do instruktażu udzielanego przez instruktora przed lotem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#angelika

Witam chcialabym zapytac o adres gdzie miglabym zrealizowac przent zakupiony u Panstwa (parasling) w Sopocie.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje odbywają się w Sopocie, wejście na plażę nr 25, po prawej stronie mola. W celu ustalenia terminu na realizację proszę o kontakt z działem rezerwacji. Jeśli zgłaszasz rezerwację to bardzo prosimy o podanie w treści maila następujących informacji: numer rezerwacyjny vouchera, imię i nazwisko, telefon kontaktowy, propozycję 2-3 preferowanych terminów, lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji pod numerem telefonu 600 763 700 (pn - pt 9:00 - 17:00) Rezerwacja prezentu musi być dokonana z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu (w przypadku prezentów sezonowych). Jest ona ustalana w ciągu 2-3 dni roboczych. Na Twojego maila odpiszemy najszybciej jak to możliwe, w godzinach pracy działu rezerwacji (pn - pt 9:00-17:00). Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności