Parasailing dla dwojga w Gdyni

Parasailing jest wspaniałą zabawą i bezpiecznym sposobem na przeżycie niezapomnianych wrażeń polegających na lataniu w otwartej przestrzeni. Przeżycie polega na holowaniu za motorówką spadochronu z pasażerami. Wystarczy tylko krótki rozbieg, mały skok i już odrywiecie się od ziemi! W przeciągu kilku sekund uniesiecie się na wysokość kilkudziesięciu metrów skąd będziecie podziwiali z góry piękne, rozciągające się widoki podczas holowania parasaila przez motorówkę. Parasail jest bezpiecznym latawcem osobowym, gdzie przebieg całego lotu jest kontrolowany od momentu startu do lądowania. Lot parasailem to bardzo ciekawa forma rekreacji, łączącą tak pozornie odległe dziedziny jak sporty lotnicze, motorowe i wodne. Lot będziecie odbywali jednocześnie podpięci do uprzęży tego samego parasaila.

Spraw radość bliskiej osobie i spędźcie razem niezapomniane chwile. Nie czekaj, zamów voucher z takim o to wspaniałym prezent, idealnym na każdą okazję!!!

Do realizacji atrakcji wymagane jest zebranie grupy 3 uczestników. W przypadku braku wymaganej liczby uczestników w danym terminie proponujemy inny, dodatkowy termin.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 65 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  15 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  Sezon trwa od czerwca do września. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy zabranie kostiumu kąpielowego, ale niekoniecznie.

 • Wymagania

  Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Minimalna waga uczestnika to 50 kg, maksymalna 120 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Przed lotem parasailing zostanie przeprowadzone krótkie szkolenie. Lądowanie odbywa się na łodzi. Po wcześniejszym uzgodnieniu jest możliwość odbycia atrakcji w Rewie, bądź Kuźnicy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności