Pakiet kawalerski

1

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Niesamowity pakiet emocji na torze za kierownicą super aut. Wyzwól ogromną dawkę adrenaliny i wypróbuj swoje umiejętności na torze w gronie najbliższych przyjaciół. Na początek, do Twojej dyspozycji zostanie oddany 400 konny Mitsubishi Lascer EVO 9 lub 340 konna rasowa legenda rajdów Subaru Impreza STI. Następnie przesiądziesz się do jedynego w swoim rodzaju, 304 konnego Ariela Atoma, to jeden z nielicznych produkowanych na świecie pojazdów, który jest w stanie oddać wrażenie jazdy bolidem wyścigowym. Jeśli jednak potrzebujesz prawdziwych emocji, to najlepsze zostawiliśmy dla Ciebie na sam koniec. Maszyna spod znaku czarnego rumaka - 460 konna Ferrari California, to nie tylko pełnia mocy połączona z esencją elegancji i finezji, to sposób na życie, elitarny klub, do którego już dzisiaj możesz dołączyć! To jednak nie wszystko! Specjalnie dla Ciebie i dla Twoich gości zostanie przygotowany specjalny namiot ze stolikami oraz skromnym poczęstunkiem, zaś zajmie się wami cudowna hostessa, która wręczy wam osobiste identyfikatory i elegancki certyfikat, abyś wraz z najbliższymi przyjaciółmi poczuł się jak jak rasowy VIP. Rozpocznij ostatnią noc wolności w sposób, który zapamiętasz do końca życia.

 

 

    Mitsubishi Lancer Evo 9

  Subaru Impreza STi

  Ferrari California Ariel Atom
  Moc 400KM 340 KM 460 KM 304 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 3,5 s. 4,5 s. 3,9 s. 2.7 s.
  Pojemność (cm3) 2000 1998 4297 1998
  Silnik R4 R4 V8 rzędowy 4-cylindrowy
  Napęd na 4 koła na 4 koła tylny tylny
  V max 250 km/h 249 km/h 310 km/h 249 km/h
  Skrzynia biegów 6-cio biegowa manualna 6-biegowa sekwencyjna 7-biegowa sekwencyjna 6-biegowa manualna

   

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Podczas realizacji prezentu pakiet kawalerski przejedziesz 10 okrążeń EVO lub STI, 10 okrążeń Arielem Atomem i 4 okrążenia Ferrari California.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, na które będzie czekał mały poczęstunek w specjalnie przygotowanym namiocie lub jeśli będziesz tylko chciał, one również mogą wziąć czynny udział w realizacji prezentu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#małżonek

Tak! Wieczór kawalerski na medal! Gdybym wiedział co mnie czeka po ślubie, to pewnie nie wychodził bym z samochodu tylko zwiał gdzieś:P Mam nadzieje, że żona tego nie przeczyta! Polecam gorąco wszystkim kawalerom!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product