Pakiet kawalerski

1

 Szukasz ekstremalnych przeżyć? Chcesz aby ten dzień pozostał na długo w twej pamięci? Jeśli tak to pakiet kawalerski w Ułęży spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Doświadczysz sporej dawki adrenaliny za kierownicą: Mitsubishi Lancer Evo 9, Ferrari California oraz Ariel Atom. Przyspieszenie do 100km/h Ferrari California zajmuje 3,9s, moc tego włoskiego, niezwykle efektownego samochodu sportowego to 460KM, Subaru Impreza STi to torpeda o mocy 340KM, legenda rajdów osiąga 100km/h w 4,5s, marzenie każdego prawdziwego mężczyzny, Mitsubishi Lancer Evo 9 przyspiesza do 100km/h w ciągu 3,5s, jego moc to 400KM, Ariel Atom o mocy 304KM już w ciągu 2,7s przyspiesza do 100km/h. Długość jednego okrążenia na torze to aż 2 km! Jedynym warunkiem skorzystania z pakietu kawalerskiego jest posiadanie prawa jazdy. Swoimi wyczynami za kierownicą możesz pochwalić się znajomym, zabierając ich na tor, a także podzielić się przyjemnością prowadzenia.  W tym ostatnim dniu wolności oprócz niezapomnianych przygód na torze, Ciebie i Twych przyjaciół czeka uhonorowanie identyfikatorami oraz certyfikatem, na pamiątkę. Po wszystkim udacie się do specjalnie przygotowanego namiotu, w którym będzie przygotowany skromny poczęstunek. Nie przegap tej okazji!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Podczas realizacji prezentu pakiet kawalerski przejedziesz 10 okrążeń EVO lub STI, 10 okrążeń Arielem Atomem i 4 okrążenia Ferrari California.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, na które będzie czekał mały poczęstunek w specjalnie przygotowanym namiocie lub jeśli będziesz tylko chciał, one również mogą wziąć czynny udział w realizacji prezentu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Wojtek88

Kupiliśmy koledze ten pakiet kawalerski na prezent. Okazał się strzałem w dziesiątkę! Pojechaliśmy tam całą ekipą, bawiliśmy się świetnie. A sam obdarowany szalał na torze jak prawdziwy rajdowiec.

#Radek

Chłopaki zrobili mi niespodziankę w dniu mojego wieczoru kawalerskiego i zabrali mnie na tor. Nie spodziewałem się takiego prezentu! Jeździliśmy naprzemiennie, żeby każdy mógł usiąść za kółkiem i poszaleć, a było w czym wybierać Ferrari, Subaru, Mitsubishi, Ariel Atom... Polecam wszystkim!

#Lukas

Mój wieczór kawalerski był najlepszą imprezą ever! A ten pakiet kawalerski był gwoździem programu. W końcu mogłem pojeździć takimi cackami jak Ferrari itp. Polecam wszystkim kawalerom!

#Kowal

Najlepszy prezent jaki mogłem sobie tylko wymarzyć! nie ma chyba lepszego sposobu na pożegnanie się z wolnością :D najbardziej podobała mi się jazda pojazdem Ariel Atom. Do tej pory tego typu samochody widziałem tylko w telewizji.

#P!etruch

PETARDA! OSTATNIA RZECZ JAKĄ PAMIĘTAM Z MOJEGO WIECZORU... POZDRAWIAM!!!!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product