Pakiet DAY SPA – Katowice

1

 Co powiesz na kilka godzin totalnego relaksu? Czyż to nie idealny sposób na ucieczkę od codzienności? Dzięki czterogodzinnemu pakietowi Day SPA podarujesz sobie możliwość regeneracji sił i odpoczynku od codziennych zmartwień oraz natłoku obowiązków. Spędzisz 4 godziny w nowoczesnym centrum kosmetyki w Katowicach, skupiając się wyłącznie na własnych potrzebach. Profesjonalny personel zadba o to, by pobyt przyniósł Ci jak najwięcej przyjemności. Zaznasz głębokiego odprężenia podczas aromatycznej kąpieli bądź seansu w kapsule SPA. Następnie czeka Cię relaksacyjny masaż całego ciała - relaksująca muzyka, aromatyczne zapachy i dotyk, który ukoi Twoje spięte mięśnie. Zabiegi pielęgnacyjne obejmą także Twoją twarz, a ich dobór będzie uzależniony indywidualnymi potrzebami. By Twój dzień SPA był kompleksowy Twoje dłonie i stopy również poddane zostaną pielęgnacji. Nawilżone, aksamitne i zadbane dłonie to niewątpliwy atut. Taki efekt zagwarantuje Ci klasyczny manicure wykonany sterylnymi narzędziami i na bazie wysokiej jakości kosmetyków. Pedicure natomiast wynagrodzi Twoim stopom codzienny wysiłek i konieczność dźwigania całego ciała. Pakiet Day SPA w Katowicach to niezwykła kompozycja zabiegów pielęgnacyjnych, które kompleksowo zadbają o Twoje ciało. Zaznasz prawdziwego odprężenia, począwszy od stóp, poprzez całe ciało aż do twarzy.

 

Pakiet zawiera:

 

1. Seans w kapsule SPA lub aromatyczną kąpiel SPA.

2. Relaksacyjny i regenerujący masaż całego ciała.

3. Zabieg kosmetyczny na twarz  dobrany do kondycji i potrzeb skóry.

4. Klasyczny manicure.

5. Klasyczny pedicure.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Katowice - Brynów, ul. Zgrzebnioka 29

 • Czas trwania

  4 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Prezent realizowany w salonie masażu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Termin i godzina realizacji masażu indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem.

 • Informacje dodatkowe

  Pakiet obejmuje aromatyczną kąpiel lub seans w kapsule SPA, masaż całego ciała, zabieg kosmetyczny na twarz, manicure i pedicure.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product