Noc dla dwojga ze SPA w Pałacu Piorunów

1

Wspaniały stary Pałac Piorunów w przepięknej i spokojnej okolicy. W uroczym zakątku, z dala od zgiełku, bez problemów i stresów, gdzie choć na chwilę można oderwać się od rzeczywistości i miło spędzić czas. Jest to magiczne miejsce, a stary Pałac, połączony z nowoczesnością idealnie odzwierciedla dawne lata. Restauracja zaś pozwoli Wam zanurzyć się w  bogactwach smaków i aromatów. Poznacie idealnie skomponowane dania, robione zawsze ze świeżych warzyw i ziół, do których szef kuchni podchodzi z profesjonalizmem. Staropolskie smaki, połączone z kuchnią europejską tworzą wykwintne potrawy, które zadowolą nie jedno podniebienie. Wystrój restauracji jest pełen komfortu, w powietrzu czuć miłą atmosferę, a bar, który jest za projektowany w stylu angielskim zabierze Was w inny, lepszy świat. W Pałacu Piorunów znajdują się zarówno pokoje jak i apartamenty, a każdy z nich jest za projektowany inaczej, w swoim kolorze, a ich nazwy pochodzącą od kamieni szlachetnych. Każdy pokój i apartament ma swój niepowtarzalny klimat. Do Waszej dyspozycji będzie Centrum SPA, gdzie będziecie mogli skorzystać z basenu, sauny, czy siłowni i jacuzzi. Poczujcie się odprężeni i zrelaksowani. A dodatkowo na mężczyznę czeka niesamowity masaż gorącymi kamieniami, natomiast na kobietę zabieg relaksacyjny na ciało. Prezent zawiera również śniadanie i nocleg w 2-osobowym pokoju.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Piorunów 25, 98-105 Kwiatkowice ( 30 km od Łodzi )

 • Czas trwania

  Jedna doba hotelowa: 14:00-12:00.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Sugerujemy zabrać strój kąpielowy, ponieważ na terenie hotelu znajduje się basen.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 3 tygodniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Nocleg w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem. Możliwość korzystania z Centrum SPA oraz dla Niego masaż gorącymi kamieniami, a dla Niej zabieg relaksacyjny na ciało.

#joanna

Wspólnie z mężem spędziliśmy tam dziesiątą rocznicę ślubu. Wspaniała okolica, cisza i spokój, pyszne jedzenie, komfortowy pokój, rewelacyjny masaż. Szkoda, że czas spędzony tam tak szybko zleciał :) POLECAM!

#Jacek.W

Podarowałem taki prezent swojej żonie z okazji 10 rocznicy naszego ślubu, była w niebo wzięta!! Jedzenie przepyszne, wspólne chwile w jacuzzi i odprężający masaż. Było bardzo miło z pewnością powtórzymy ten wyjazd.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product