• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Nauka jazdy konnej dla dwojga – Zakopane

1

Jesteście wielbicielami koni i chcecie zagłębić się w sztukę jeździecką? Wybierzcie się do stajni Lider na Podhalu, która znajduję się we wsi Wróblówka, 2 km od Czarnego Dunajca na naukę jazdy konnej. Towarzyszyć Wam będzie piękny widok rozciągającej się dookoła równiny oraz otaczająca Was przyroda i świeże powietrze sprawą, że poczujecie się odprężeni i zrelaksowani. Konie to wspaniałe zwierzęta, które koją nerwy i rozwijają wrażliwość. Dodatkowo jazda konna doskonale rozluźnia i rozciąga mięśnie, co oczywiście pozytywnie wpłynie na Waszą sylwetkę. Jeździectwo to ciągła praca nad techniką i wzajemnymi relacjami z partnerem, jakim jest to piękne zwierzę. Nauczcie się jazdy konnej i prawidłowego trzymania w siodle. Poznajcie świat koni, a może odkryjecie nową pasję życia.

Spraw sobie i bliskiej osobie radość. Spędźcie razem aktywnie czas w miłej atmosferze. Idealny prezent, który na pewno spodoba się każdemu, kto lubi zwierzęta. Może akurat to urocze zwierzę, jakim jest koń zostanie Waszym najlepszym przyjacielem.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tetmajera 56, 34-470 Czarny Dunajec

 • Czas trwania

  Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 60 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja jazdy konnej na lonży ok. 30 minut oraz zapoznanie się z koniem ok. 30 minut.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane toczki oraz niezbędne stroje jeździeckie.

#KAŚKA

Było świetnie! Zachęcam każdego, żeby spróbował jazdy konnej. Konie są tak niesamowite, że tego nie da się opisać! Polecam!

#wiki54

Naprawdę fajny pomysł na prezent! Ja byłam bardzo zadowolona, nie musiałam nic załatwiać poza umówieniem się na realizację. Na miejscu miałam zapewniony cały sprzęt i instruktora, który udzielał mi rad! Cieszę się, że mogłam chociaż raz zobaczyć jak to jest jeździć konno! Może kiedyś powtórzę jeszcze taki wypad :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności