Nauka jazdy konnej dla dwojga – Zakopane

1

Jesteście wielbicielami koni i chcecie zagłębić się w sztukę jeździecką? Wybierzcie się do stajni Lider na Podhalu, która znajduję się we wsi Wróblówka, 2 km od Czarnego Dunajca na naukę jazdy konnej. Towarzyszyć Wam będzie piękny widok rozciągającej się dookoła równiny oraz otaczająca Was przyroda i świeże powietrze sprawą, że poczujecie się odprężeni i zrelaksowani. Konie to wspaniałe zwierzęta, które koją nerwy i rozwijają wrażliwość. Dodatkowo jazda konna doskonale rozluźnia i rozciąga mięśnie, co oczywiście pozytywnie wpłynie na Waszą sylwetkę. Jeździectwo to ciągła praca nad techniką i wzajemnymi relacjami z partnerem, jakim jest to piękne zwierzę. Nauczcie się jazdy konnej i prawidłowego trzymania w siodle. Poznajcie świat koni, a może odkryjecie nową pasję życia.

Spraw sobie i bliskiej osobie radość. Spędźcie razem aktywnie czas w miłej atmosferze. Idealny prezent, który na pewno spodoba się każdemu, kto lubi zwierzęta. Może akurat to urocze zwierzę, jakim jest koń zostanie Waszym najlepszym przyjacielem.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tetmajera 56, 34-470 Czarny Dunajec

 • Czas trwania

  Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 60 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja jazdy konnej na lonży ok. 30 minut oraz zapoznanie się z koniem ok. 30 minut.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

 • Wymagania

  Prezent jest przeznaczony dla osób powyżej 13 roku życia, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna oraz pisemna zgoda i potwierdzenie że nie ma przeciwwskazań do jazdy konnej. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnicy zobowiązani są do przekazania wykonawcy odcinka vouchera z zapisanym numerem rezerwacyjnym. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane toczki oraz niezbędne stroje jeździeckie.

#KAŚKA

Było świetnie! Zachęcam każdego, żeby spróbował jazdy konnej. Konie są tak niesamowite, że tego nie da się opisać! Polecam!

#wiki54

Naprawdę fajny pomysł na prezent! Ja byłam bardzo zadowolona, nie musiałam nic załatwiać poza umówieniem się na realizację. Na miejscu miałam zapewniony cały sprzęt i instruktora, który udzielał mi rad! Cieszę się, że mogłam chociaż raz zobaczyć jak to jest jeździć konno! Może kiedyś powtórzę jeszcze taki wypad :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product