Metamorfoza – sesja zdjęciowa – Kraków

3781

Wydobądź z siebie piękno i pewność siebie!

Sesja zdjęciowa to niezwykłe doświadczenie dla kobiet, które pragną uwydatnić swoje indywidualne piękno. Profesjonalista, posiadający szeroki warsztat umiejętności wydobędzie na fotografiach Twoje wszelkie atuty. Sprawi, że dzięki odbytej sesji poczujesz się jeszcze bardziej kobieca, piękna i pewna swoich walorów.

Twoja metamorfoza

Weź udział w profesjonalnej metamorfozie. Przygotuj kilka stylizacji, a stylista wybierze dla Ciebie odpowiednie kreacje, w których zrealizujesz sesję zdjęciową. Przed sesją zostaniesz odpowiednio przygotowana. Wizaż oraz nowe uczesanie sprawią, że będziesz wyglądać olśniewająco.

Sesja zdjęciowa w Krakowie

Sesja zdjęciowa – metamorfoza w Krakowie to możliwość uczestniczenia w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zostaniesz zupełnie odmieniona i staniesz przed obiektywem aparatu. Błysk fleszy i niecodzienny wizerunek sprawi, że poczujesz się niczym prawdziwa gwiazda. Sesja trwa około 3 – 4 godzin. W tym czasie fotograf wykona około 50 zdjęć. Otrzymasz 15 najlepszych, wyretuszowanych zdjęć na płycie CD, a także 3 fotografie wydrukowane w formacie A4. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką z Twojej metamorfozy, mogą także być pięknym upominkiem dla bliskich.  

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kmity 3, Zabierzów, studio fotograficzne Fotografik

 • Czas trwania

  Sesja z wizażem trwa od 3 do 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Prosimy o przygotowanie max 3 stylizacji.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji prosimy zabrać ze sobą voucher podarunkowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest około 50 zdjęć bez retuszu, 15 zdjęć wyretuszowanych dostarczonych na płycie CD i 3 wydrukowane fotografie w formacie A4.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product