Masaż Gorącymi Kamieniami – Rumia

3631

Magiczna chwila relaksu i pielęgnacji

Masaż gorącymi kamieniami to świetny pomysł na relaks dla każdego, kto potrzebuje chwili wyciszenia, głębokiego relaksu oraz odprężenia. Relaksacyjne działanie takiego masażu, dzięki mocy ciepłych, naturalnych kamieni oparte jest głównie o dotyk oraz ciepło. Głównymi zaletami masażu jest pobudzenie krążenia, szybkie niwelowanie napięć mięśniowych oraz emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu a także działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Moc kamieni wulkanicznych

Wykorzystywane podczas masażu gorące kamienie bazaltowe pochodzenia wulkanicznego, były obrabiane przez morskie fale przez wiele lat. Kamienie pochodzą z obszarów całkowicie czystych ekologicznie. Masaż wykonywany przy ich pomocy jest połączeniem termoterapii (terapia ciepłem), masażu limfatycznego i masażu klasycznego. Ciepło, które oddają kamienie w połączeniu z relaksacyjną muzyką i spokojnymi, powolnymi ruchami podczas wykonywania masaży rozluźnią w mig napięte mięśnie i przywrócą naturalną równowagę.

Gabinet YASUMI SPA w Rumii

Gabinet Yasumi SPA w Rumii to ostoja, w której każdy może odnaleźć upragniony spokój, zrelaksować się w komfortowych warunkach przy akompaniamencie delikatnej relaksacyjnej muzyki, wśród aromatycznych zapachów. Kosmetolodzy indywidualnie dbają o wygodę każdego klienta, a także o przeprowadzenie zabiegów na najwyższym poziomie. "Yasumi" w języku japońskim oznacza relaks i wakacje i dokładnie to pragniemy podarować klientom, któzy tylko przekroczą próg salonu.

 

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gabinet kosmetyczny Yasumi Slim ul. Żwirki i Wigury 48

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina realizacji masażu indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product