Lot Widokowy Szybowcem

3571

Poczuj wolność i szybuj jak ptak

Szybowiec Bocian da Ci odczuć niezapomniane emocje! Leci on tylko za pomocą prądów termicznych i nie posiada żadnego napędu co daje w rezultacie silniejsze odczucia i moc wrażeń. Przekonasz się o tym na własnej skórze!

Malownicze krajobrazy

Gdy już znajdziesz się na wysokości 300 m dostrzeżesz historyczna stolice Podhala i piękne krajobrazy wokół niej. Będziesz zachwycony tym jak niesamowicie wyglądają Tarty i Biały Dunajec widziane z góry. Atrakcje lotu szybowcem zrealizujesz na lotnisku należącym do Aeroklubu Nowy Targ.

Bezpieczeństwo

Nie musisz się o nie martwić, będziesz pod skrzydłami profesjonalnego pilota, który bardzo chętnie odpowie na każde pytanie i streści Ci potrzebne informacje o wyposażeniu szybowca. Ten rodzaj statku powietrznego lata wykorzystując prądy powietrzne. Lotnisko oddalone jest o 4km od centrum miasta. Lot szybowcem jest w przystępnej cenie, więc nie czekaj i zrealizuj swoje marzenie!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Aeroklubu Nowy Targ, ul. Lotników 1.

 • Czas trwania

  Czas lotu jest ściśle powiązany z panującymi warunkami atmosferycznymi. Lot trwa około 15 minut, ale ze względu na warunki do lotu danego dnia czas może nieco się skrócić.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek osoby obdarowanej to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana zgoda opiekunów lub ich obecność podczas realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  SZYBOWIEC STARTUJE ZA POMOCĄ WYCIĄGARKI. Prezent sezonowy realizowany w miesiącach maj - wrzesień.

#Pauline

Nie wiem co fajniejsze? Wznoszenie się, lot i lądowanie czy widoki, które roztaczają się dookoła? Te kilkanaście minut w powietrzu powoduje, że już po wylądowaniu chce się więcej! Miałam dużego stracha przed lotem, ale to było naprawdę piękne!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product