Lot Widokowy Samolotem dla dwojga w Rybniku

3541

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Lot widokowy samolotem w Rybniku to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Lot samolotem realizowany jest z lotniska Rybnik-Gotartowice. Pod same chmury wzbijesz się ultralekkim samolotem Ekolot Topaz lub Ekolot Junior i przez 15 minut będziesz podziwiał piękno natury oraz rozkoszował się cudownymi widokami. Lot awionetką poprzedzony jest krótkim zapoznaniem z wyposażeniem samolotu oraz zasadami bezpieczeństwa. Każdy z pilotów ma kilkuletnie doświadczenie za sterami samolotów oraz posiada licencje pilota, więc będziesz w dobrych rękach. Podczas podniebnej podróży możesz zaobserwować Beskidy, Tatry, Sudety, okoliczne jeziora (Rybnik, Goczałkowice), kopalnie, wielkie i znane hałdy Szarlota oraz okoliczne miasta. Zobacz świat z niecodziennej perspektywy. Choć na chwilę oderwij się od rzeczywistości i zapomnij o problemach. Nie czekaj tylko spełnij marzenia o lataniu samolotem! Piękne wspomnienia z lotu awionetką pozostaną do końca życia, a Ty robiąc zdjęcia będziesz miał wspaniałą pamiątkę.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Żorska 332

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product