Lot widokowy nad Tatrami dla dwojga

1

Kochasz góry, ale czujesz, że chodzenie po nich nie wystarczy, by nacieszyć się ich pięknem? Pragniesz pokazać bliskiej Ci osobie niesamowite piękno rejonów tatrzańskich w niezwykły sposób? Zmieńcie perspektywę i wybierzcie się na lot widokowy nad Tatrami dla dwojga!

Lot awionetką rozpoczyna się od startu z lotniska w Nowym Targu. Wsiądźcie na pokład i przygotujcie na widoki zapierające dech w piersi – trasa lotu przebiega bowiem wzdłuż Zakopianki, nad Szaflarami, Białym Dunajcem, Poroninem, koło Gubałówki i nad Zakopanem. Dalej będziecie cieszyć oczy linią Tatr, nie naruszając granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, i ruszycie w kierunku jeziora Czorsztyńskiego. Zapora (elektrownia wodna) i zamek w Niedzicy urozmaicą krajobraz, tak jak zamek w Czorsztynie, po zobaczeniu którego wracać będziecie wzdłuż pasma Gorców, by zakończyć lot awionetką w Nowym Targu. 

Na lot widokowy awionetką warto zabrać okulary przeciwsłoneczne i aparat fotograficzny lub kamerę, by te piękne widoki nie były zapisane wyłącznie w Waszej pamięci. Martwisz się, że Twoje dziecko, rodzeństwo albo przyjaciel nie będą mieli okazji doświadczyć tych wyjątkowych wrażeń? Zaproś dodatkową osobę na pokład! Dzięki możliwościom naszej maszyny, która może unieść do trzech pasażerów, możesz bez dodatkowej opłaty rozszerzyć prezent lotu samolotem na jeszcze jedną osobę. 

Nie wahaj się ani chwili dłużej! Zabierz bliską osobę na podniebną wędrówkę i w najlepszym, bo własnym, towarzystwie rozkoszujcie się pięknem, jakim obdarzyła nas natura.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Start z lotniska w Nowym Targu, ul. Lotników 1.

 • Czas trwania

  40 minutowy lot.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Do dwóch osób obdarowanych prezentem może dołączyć osoba towarzysząca, ponieważ samolot mieści na pokładzie maksymalnie trzech pasażerów oraz pilota. Dodatkowe osoby towrzyszące mogą przebywać na terenie lotniska podczas realizacji prezentu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagany jest dobry stan zdrowia: brak chorób układu krążenia. Osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik.

#Ulka Zal

Lot nad tTatrami oceniam z całą pewności na 5+. Widoki niedoopisania. Zostaliśmy mili zaskoczeni, bo moglismy zabrać nasze dziecko na pokład awionetki. Na zawsze zapamiętam ten prezent.

#Zuzka i Karol

Z niecerpliwością czekaliśmy na realizację lotu. Mój chłopak zachwycony był możliwościami awionetki i opowieściami pilota, ja natomiast nie podziwiałam piękne widoki polskich Tatr. 40Minut lotu to całkiem dużo, sporo można zobaczyć. Jesteśmu na tak.

#Anna T

Dostałam lot widokowy od męża na 10 rocznicę ślubu. Po raz kolejny zaskoczył mnie. Lot poprostu CUDOWNY. Od wasze marzyłam o zobaczeniu Tatry z góry. Widac było punkty wymienione w opisie, samo Zakopane robi wrażenie. Pierwszy raz widziałam zamek z góry. Narobilismy mnóstwo zdjęc. Gorąco polecam

#pan x

Góry z oglądane z góry, to jest to! ;) Takie widoki są warte każdej ceny... Lekka adrenalinka i mega pozytywnie!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product