Lot widokowy nad Podhalem

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

3 godziny: w tym 2 godziny lotu i 1 godzina przeznaczona na zwiedzanie lotniska, instruktaż, filmowanie, poczęstunek i międzylądowania.

Lokalizacja

Lotnisko Rybnik-Gotartowice, ul. Żorska 332, Rybnik

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od marca do września. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić lot. W takiej sytuacji zarezerwujemy inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

W locie bierze udział wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody. Zalecamy obuwie sportowe oraz zabranie ze sobą aparatu lub kamery.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z min. 7-dniowym wyprzedzeniem. Min. wiek to 18 lat, zaś max. waga to 120 kg. Wymagany jest brak chorób ukladu krążenia oraz zachowanie trzeźwości podczas atrakcji. Prosimy o informację telefoniczną o możliwej chorobie lokomocyjn

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. W programie atrakcji dodatkowo: oprowadzenie po lotnisku, wizyta w hangarze, instruktaż zapoznawczy z techniki pilotowania samolotu oraz możliwość wyboru trasy lotu.

Ważność vouchera

365

2020-02-27
5/5

fajny prezent

całkiem fajny lot, widoki niezłe

2015-08-11
4/5

Najlepszy prezent ever!!!

Fascynują mnie samoloty i wszystko co z nimi związane więc prezent był strzałem w dziesiątkę! Kiedy usłyszałem, że jest opcja z międzylądowaniami na najważniejszych lotniskach szczena mi po prostu opadła!!! Polecam wszystkim miłośnikom lotnictwa:)))

2014-11-19
5/5

Piękne widoki!

Super atrakcja! Jestem w centralnej Polski więc lot nad Podhalem zapierał dech w piersiach, u nas niestety nie ma takich widoków... Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się odbyć taki lot bo naprawdę warto! Pozdrawiam

2014-11-09
5/5

Mega widoki, każdy kto mieszka na Podhalu powinien zobaczyć swoje okolice z lotu ptaka! Atrakcja jak najbardziej warta swojej ceny. Wybrałem proponowaną opcję numer 2 i lecieliśmy nad Podhalem. Naprawdę jestem pod wrażeniem, Cudze chwalicie a swego nie znacie!

2014-02-05
4/5

Fajny przelot, leci się całkiem nisko, więc można spokojnie pooglądać widoczki. Leciałem trasą ponad Beskidami, więc świetnie było widać góry. Słabe w przypadku takich prezentów jest to, że jesteśmy uzależnieni od pogody, mój pierwszy zaplanowany lot nie odbył się ze względu na ulewny deszcz. Na szczęście przy drugim terminie było już piękne słoneczko i wszystko poszło zgodnie z planem.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

12.09.2020

Czy przy zakupie dwóch voucherów byłaby by możliwość aby dwie osoby realizowały atrakcję w tym samym czasie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jeśli chodzi o część teoretyczną to jest taka możliwość, natomiast loty są realizowane jeden po drugim.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot awionetką nad Podhalem wybraną trasą połączony z instruktażem z technik pilotowania samolotu oraz zwiedzaniem lotniska i hangaru. Lot rozpoczyna się i kończy w Rybniku i trwa ok. 2 godziny, jednak na całą atrakcję należy zarezerwować 3 godziny.

Komu podarować lot widokowy nad Podhalem?

 • Przyjacielowi, który interesuje się lotnictwem
 • Miłośnikowi adrenaliny w powietrzu
 • Każdemu, kto chciałby przekonać się jakie uczucia towarzyszą podczas lotu awionetką

Lot widokowy nad Podhalem

Widokowy lot awionetką nad Podhalem to możliwość podziwiania z lotu ptaka jednego z najpiękniejszych regionów Polski. To w sumie trzygodzinna przygoda: dwie godziny samego lotu awionetką i godzina wydarzeń towarzyszących atrakcji. Osoba obdarowana będzie miała okazję zwiedzić lotnisko i hangar, poznać bliżej maszyny i zaspokoić ciekawość dotyczącą lotnictwa. Podczas instruktażu zapoznawczego z techniki pilotowania samolotu dowie się więcej o mechanice lotu, nawigacji, meteorologii, przestrzeni powietrznej, procedurach z nimi związanymi i zachowaniu w sytuacjach awaryjnych. Osoba obdarowana może wybrać jedną z proponowanych tras lub uzgodnić z pilotem indywidualną ścieżkę lotu.

Proponowane trasy:

 • I. Jura Krakowsko-Częstochowska, czyli szlakiem Orlich Gniazd: Rybnik, Muchowiec, Pustynia Błędowska, Ogrodzieniec, Podzamcze, Morsko, Góra Zborów, Olsztyn, Rudniki – lądowanie, Koszęcin, Gliwice, Rybnik.
 • II. Ponad Beskidami, czyli wycieczka na Podhale: Rybnik, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Jordanów, Nowy Targ – lądowanie, Rabka, Wadowice, Rybnik.
 • III. W stronę Dolnego Śląska: Rybnik, Góra św. Anny, Góra Ślęża, Mirosławice – lądowanie, Polska Nowa Wieś, Kamień Śląski, Rybnik.
 • IV. Najważniejsze lotniska w okolicy, czyli lot z międzylądowaniami na okolicznych lotniskach: Rybnik, Goczałkowice, Kaniów, Muchowiec, Pyrzowice, Gliwice, Rybnik.
 • V. Własna trasa: możliwość zaplanowanie własnej trasy lotu po uprzedniej konsultacji z pilotem na odcinku ok. 200-300 km.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Daje osobie obdarowanej możliwość samodzielnego wyboru trasy lotu
 • Jest emocjonującym przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci
 • To okazja do ujrzenia pięknych widoków z niecodziennej perspektywy
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Rybnik  - kliknij żeby zmienić
Rybnik   (zmień)

Cena:

Cena: 1 200 zł

P0000431

Ocena 

5/5
5