Lot widokowy nad Podhalem

3541

Czy ktoś z nas kiedyś nie zastanawiał się, jak to by było... latać? Nieskończona przestrzeń nieba stojąca otworem, lawirowanie między chmurami i te niesamowite widoki... Nie możemy doczepić Ci skrzydeł, ale spróbujemy dostarczyć maksimum podobnych wrażeń podczas lotu widokowego awionetką. Wsiądź na pokład, wzbij się w powietrze i obserwuj, jak maleją ludzie i budynki, oddalają się zmartwienia i problemy, a przybliżają szczyty wzgórz, obłoki i słońce. Wznieś się nad jeden z najpiękniejszych regionów Polski i spójrz na świat z perspektywy ptaka. Lot widokowy nad Podhalem to w sumie trzygodzinna przygoda: dwie godziny samego lotu awionetką i godzina wydarzeń towarzyszących atrakcji. Będziesz miał okazję zwiedzić lotnisko i hangar, poznać bliżej maszyny i zaspokoić ciekawość dotyczącą lotnictwa. Podczas instruktażu zapoznawczego z techniki pilotowania samolotu dowiesz się więcej o mechanice lotu, nawigacji, meteorologii, przestrzeni powietrznej, procedurach z nimi związanymi i zachowaniu w sytuacjach awaryjnych. 

Nie wiesz komu dać na prezent lot samolotem? Ta atrakcja sprawdzi się zarówno jako upominek dla kogoś bliskiego, jak i dla szefa czy kontrahenta. Lot awionetką nad Podhalem rozpoczyna się i kończy w Rybniku, ale jaką trasę wykonasz po drodze zależy tylko od Ciebie!

Proponowane trasy:

I. Jura Krakowsko-Częstochowska, czyli szlakiem Orlich Gniazd: Rybnik, Muchowiec, Pustynia Błędowska(1), Ogrodzieniec, Podzamcze, Morsko, Góra Zborów, Olsztyn, Rudniki – lądowanie(2), Koszęcin, Gliwice, Rybnik.

II. Ponad Beskidami, czyli wycieczka na Podhale: Rybnik, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Jordanów, Nowy Targ – lądowanie(2), Rabka, Wadowice, Rybnik.

III. W stronę Dolnego Śląska: Rybnik, Góra św. Anny, Góra Ślęża, Mirosławice – lądowanie(2), Polska Nowa Wieś, Kamień Śląski, Rybnik.

IV. Najważniejsze lotniska w okolicy, czyli lot z międzylądowaniami na okolicznych lotniskach: Rybnik, Goczałkowice(2), Kaniów(2), Muchowiec(2), Pyrzowice(3), Gliwice(2), Rybnik. Ale także:

V. Twoja własna: zaplanuj własną trasę, rozrysuj ją na mapie (ok. 200-300km), skonsultuj się z pilotem i leć! Nie zastanawiaj się dłużej i ofiaruj komuś dzień pełen niezapomnianych wrażeń!  

(1): przestrzeń powietrzna może być czasowo zamknięta
(2): lotnisko może być czasowo zamknięte
(3): wejście w przestrzeń kontrolowaną możliwe jest tylko po uzyskaniu specjalnego pozwolenia od Kontrolera Ruchu Lotniczego. Logo SilesianAir

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Rybnik 890 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.3/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania każdej wycieczki to 3h, w tym około 2 godziny lotu. Pozostały czas poświęcony jest na zwiedzanie lotniska, instruktaż, filmowanie, poczęstunek i międzylądowania.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od marca do września. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu - w takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  W locie bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny strój i obuwie sportowe + okulary, aparat, kamera.

 • Wymagania

  Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Waga max 120kg. Brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu ani innych używek. Prosimy o informację telefoniczną o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Dodatkowo w skład wycieczki wchodzi: oprowadzenie po lotnisku, wizyta w hangarze, instruktaż zapoznawczy techniki pilotowania samolotu.

#PABLO

Fascynują mnie samoloty i wszystko co z nimi związane więc prezent był strzałem w dziesiątkę! Kiedy usłyszałem, że jest opcja z międzylądowaniami na najważniejszych lotniskach szczena mi po prostu opadła!!! Polecam wszystkim miłośnikom lotnictwa:)))

#Urszula Pietrzak

Super atrakcja! Jestem w centralnej Polski więc lot nad Podhalem zapierał dech w piersiach, u nas niestety nie ma takich widoków... Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się odbyć taki lot bo naprawdę warto! Pozdrawiam

#mariusz

Fajny przelot, leci się całkiem nisko, więc można spokojnie pooglądać widoczki. Leciałem trasą ponad Beskidami, więc świetnie było widać góry. Słabe w przypadku takich prezentów jest to, że jesteśmy uzależnieni od pogody, mój pierwszy zaplanowany lot nie odbył się ze względu na ulewny deszcz. Na szczęście przy drugim terminie było już piękne słoneczko i wszystko poszło zgodnie z planem.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product