Lot wiatrakowcem nad Mazurami

1011

Podniebne podróże to coś, co uwielbiasz najbardziej, a ziemia widziana z perspektywy lotu ptaka zapiera Ci dech w piersiach? Mamy dla Ciebie oryginalną propozycję na kolejną wyprawę wśród chmur – lot wiatrakowcem nad Mazurami! Wiatrakowiec to statek powietrzny, wyglądem przypominajacy klasyczny śmigłowiec. Wyposażony jest jednak w śmigło i wirnik nośny, który nie jest napędzany silnikiem. Jego działanie możliwe jest dzięki zasadzie autorotacji. Wiatrakowiec nie jest urządzeniem popularnym, a loty możliwe są w nielicznych miejscach w Polsce. Warto zatem wykorzystać tą niepowtarzalną okazję i wzbić się ku wysokościom wiatrakowcem! Przelot wiatrakowcem nad Mazurami to wyjątkowa okazja do podziwiania pięknych krajobrazów. Mazurska kraina bogata jest w malownicze pejzaże, piękne leśne tereny i słynne mazurskie jeziora. Lot wiatrakowcem nad ziemią mazurską to wyjątkowe przeżycie, które na długi czas pozostanie w pamięci!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate: Szarejkowe Wzgórza, Szarejki 13.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany w miesiącach kwiecień – październik. Niekorzystne warunki atmosferyczne (np. obfite opady, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która może obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny, według własnego upodobania.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku realizacja zostanie przełożona na najbliższy dostępny termin.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product