Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Lot Śmigłowcem dla dwojga

Jesteście fanami podniebnych atrakcji i lataliście już samolotem? Spróbujcie czegoś nowego i skorzystajcie z lotu helikopterem. Swoją przygodę rozpoczniecie udając się do hangaru, gdzie będziecie mógli obejrzeć znajdujące się tam statki powietrzne, które na co dzień widzicie tylko jako małe punkciki na niebie. Następnie pilot zapozna Was z zasadami bezpieczeństwa. Sam dźwięk prawy helikoptera i podmuch wiatru jaki powodują obroty śmigła przyprawią o wzrost poziomu adrenaliny. Prawdziwa przygoda rozpocznie się po wejściu na pokład Helikoptera Robinson R44, kiedy zaczniecie wzbijać się do góry. Zostaniecie wyposażeni w słuchawki. Dzięki nim w czasie lotu będziecie mogli porozumiewać się z pilotem, a także przysłuchiwać się konsultacjom pilota z wieżą. Czyż to nie cudowne poczuć się jak prawdziwy pilot? Z tej niecodziennej perspektywy będziecie mogli zobaczyć tereny zalewowe najpiękniejszych rzek w Polsce Wisły i Narwi, historyczną Twierdze Modlin, w oddali ujrzycie Warszawę, a przy dobrych warunkach pogodowych możliwy będzie także lot nad Zalewem Zegrzyńskim. Trasę przelotu można będzie modyfikować po wcześniejszym uzgodnieniu z pilotem i po uwzględnieniu kierunku wiatru. Wszystkie te niesamowite widoki będziecie mogli uwiecznić na zdjęciach, które na pewno wywołają wiele emocji u znajomych. Realizuj swoje marzenia!

Płatnosci mobilne

Cena:

1 599 zł

Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Modlin. Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Gen. Wiktora Thommee 1A

 • Czas trwania

  Lot trwa 30min. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować około 60 minut. 5-10 minut trwa odprawa przed lotem - zapoznanie ze statkiem powietrznym i omówienie lotu oraz zasad bezpieczeństwa.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od początku marca do końca października. Odbycie lotu uzależnione jest od warunków pogodowych. W przypadku warunków poniżej minimum wymagań lot zostanie przełożony na inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie obecna na miejscu realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodne ubranie, obuwie sportowe i okulary słoneczne. Proponujemy wziąć także aparat i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagany jest dobry stan zdrowia: brak chorób układu krążenia. Osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek Osoby Obdarowanej to 7 lat. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed lotem o możliwej chorobie lokomocyjnej uczestnika (choroba lokomocyjna nie jest przeciwwskazaniem do lotu).

#kornel694

Niesamowite widoki, a do tego wrażenia!! Nie z tej ziemi!! Dosłownie! :) Pilot miły, fajna atmosfera, poczułem się, jakbym był dziennikarzem robiącym sprawozdanie z powietrzna. Ekstra przygoda!

#zeromska.w

niesamowite! nietania sprawa, ale szczerze mówiąc, jak najbardziej warto. te emocje, jak śmigło zaczyna się kręcić i jak odrywa się od ziemi sa nie do opisania. troche wiało, więc trzesło i miałam kika "zawałów serca", ale pilot był kompetentny i wszystko się dobrze skończyło :) polecić można jak najbardziej

#Martyna Zieleńczyk

Bawiliśmy się świetnie! Całe szczescie, ze dostalismy prezent dla dwojga, bo sama pewnie bym się bała. Sprzęt sensowny, pilot komptentny, wszystko jak trzeba. Nie sądziłam, ze te widoki zrobia na mnie takie wrażenie. Ekstra pomysł na prezent!

#latajacyhol.08

Jeśli macie taką możliwość, polećcie! To przeżycia, jakich nie doświadczy się na codzień, a nawet nie od święta. Wszystko odbyło się sprawnie, kolega się tylko przestraszył, jak nami wiatr trochę nami pomachał. Super sprawa.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności