Lot Paralotnią – Rzeszów

3551

Lot paralotnią okolicy Rzeszowa. Start odbywa się ze wzniesienia, bądź za wyciągarką z lądowiska Laszki. Widokowy lot paralotnią z instruktorem  trwa ok 10-20 minut. Czas lotu zależny jest od panujących warunków atmosferycznych.

Komu można podarować lot paralotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Lot paralotnią to okazja do podziwiania piękna Podkarpacia z wysokości kilkuset metrów. Lot realizowany jest w tandemie, z doświadczonym instruktorem. Start odbywa się za wyciągarką, bądź ze wzniesienia.

Czas lotu

Widokowy lot paralotnią trwa ok. 10-20 minut. Paralotnia nie posiada silnika, a długość lotu uzależniona jest od panujących warunków atmosferycznych. 

Filmowanie i zdjęcia

Za zgodą pilota, istnieje możliwość filmowania bądź robienia zdjęć w trakcie lotu. Ważne, by należycie zabezpieczyć sprzęt przed upadkiem np. za pomocą paska na szyję.

Bezpieczeństwo

Widokowe loty paralotnią w okolicy Rzeszowa realizuje doświadczony i kompetentny pilot. Pan Mirosław Chomik paralotniarstwem zajmuje się od roku 2003. Od tego czasu za sterem lotni spędził ponad 1000 godzin i wykonał przeszło 2000 holi na paralotni. Instruktor posiada uprawnienia pilota: paralotni, motoparalotni, tandem-pilot, wyciągarki, kierownika startu oraz mechanika paralotniowego oraz motoparalotniowego. 

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa.

Lot w tandemie

Widokowy lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu paralotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem. 

Widoki

Widokowy lot paralotnią realizowany jest na wysokości 250-1000 m nad ziemią. Lot realizowany jest z terenu lądowiska Laszki, zlokalizowanego w odległości ok 75 km od centrum Rzeszowa oraz zaledwie ok 25 km od granicy polsko-ukraińskiej. Podczas lotu widokowego będzie można podziwiać krajobrazy pół, łąk i lasów, a w oddali panoramy większych miejscowości.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji z uwzględnieniem warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i szkolenie z zasad bezpieczeństwa
 3. Widokowy lot paralotnią (ok 10-20 minut w zależności od warunków atmosferycznych)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stworzysz możliwość spojrzenia na świat z lotu ptaka
 • Podarujesz niezapomniane emocje
 • Spełnisz sen o lataniu
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Miejsce startu ustalane jest przez instruktora w zależności od panujących warunków pogodowych. Najczęściej jest to Lądowisko Laszki, Aeroklub Ziemi Jarosławskiej

 • Czas trwania

  Długość lotu paralotnią zależy od panujących warunków atmosferycznych. Lot trwa ok 10-20 minut. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca października. Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój, odpowiedni do warunków pogodowych oraz obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestnika to 120 kg. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w realizacji za pisemną zgodą bądź pod obecnością opiekunów prawnych. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Start odbywa się za wyciągarką lub z wzienisienia. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Ewelina

Witam, Czy maja panstwo w swojej załodze instruktorow kobietę instruktorke? Skok na Podkarpaciu lub w Małopolsce. Z góry dziękuję za odpowiedź. Ewelina

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, w lokalizacji Kraków wśród instruktorów jest kobieta. Pozdrawiam, Nina Seroka

Social Media
Płatności
product