Lot Paralotnią – Kazimierz Dolny

3551

Paralotnia Kazimierz Dolny

Marzenie o możliwości latania towarzyszy ludzkości od wieków. Z pewnością każdy zna mityczne opowieści o Ikarze i Dedalu, którzy podjęli desperacką próbę ucieczki z wyspy drogą powietrzną. Konstrukcja skrzydeł wykonanych z piór, połączonych woskiem okazała się fiaskiem, a sam Ikar poniósł tragiczną śmierć. Od tego wydarzenia na szczęście minęły już wieki, a rozwój technologiczny i kreatywność ludzka kreują wiele nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają każdemu wzbicie się w przestworza, bez obaw o bezpieczeństwo, zdrowie i własne życie.

Spełniaj marzenia

Oferujemy lot paralotnią - konstrukcją bezsilnikową, której głównym elementem jest nośny płat, przypominający spadochron. Wykorzystując wyłącznie korzystne warunki atmosferyczne możliwe jest szybowanie w powietrzu, zaznanie uczucia wolności i obserwowanie otaczającej nas na codzień przestrzeni z nieco innej perspektywy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kazimierza Dolnego i Janowca - o dokładnym miejscu startu decyduje pilot paralotni.

 • Czas trwania

  Lot trwa około 10 - 20 min, czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot paralotni.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój, odpowiedni do warunków pogodowych.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestnika to 120 kg. Prezent dostępny od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizowane są od marca do końca października, z wyjątkiem lipca. Zaleca się rezerwację na 7 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Karol

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość rezerwacji z wyprzedzeniem o miesiąc lub dwa? Czy można wysłać voucher na podany adres w formie zapakowanego prezentu? Jeśli lot będzie trwał mniej niż 20 min to czy cena będzie taka sama?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w Kazimierzu Dolnym mamy ofertę na lot motoparalotnią, który trwa 20 minut https://prezentmarzen.com/lot-motoparalotnia-nad-kazimierzem-dolnym/. Rezerwację można ustalać z ok. 14 dniowym wyprzedzeniem. Lot jest zależny od warunków pogodowych i ostateczne potwierdzenie lotu jest na 1 dzień przed startem. Vouchery wysyłamy kurierem, pocztą lub paczkomatem i mogą być w opakowaniu ozdobnym. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Magda

Chciałam zapytać czy rezerwacje są na dany dzień i godzinę i kiedy pilot wybiera miejsce startu? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w ofercie mamy lot moto-paralotnią nad Kazimierzem Dolnym, paralotnia jest na chwilę obecną niedostępna. Loty realizowane są z okolic Bochotnicy. Terminy ustalane są indywidualnie, do realizacji muszą być dobre warunki pogodowe. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product