Lot Motoparalotnią w Zielonej Górze / dwie osoby

1

Pragniecie wspólnie przeżyć niezapomnianą przygodę, która dostarczy Wam ogrom pozytywnych wrażeń? Nie czekaj więc dłużej, zabierz bliską Ci osobę i wyruszcie ku słońcu, podczas lotu motoparalotnią dla dwojga w Zielonej Górze. Loty odbędziecie na osobnych paralotniach z napędem silnikowym. Wylecicie w tym samym czasie, by móc wspólnie cieszyć się chwilami spędzanymi w podniebnych przestworzach. Swoją powietrzną wycieczkę rozpoczniecie na lotnisku Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w miejscowoście Przylep. Instruktorzy zapoznają Was z zasadami bezpieczeństwa oraz podstawową budową paralotni z napędem silnikowym. Tuż po krótkim szkoleniu teoretycznym wzbijecie się ku wyżynom nieba, by móc z perspektywy lotu ptaka obserwować krajobraz rozpościerający się na terenie Województwa Lubuskiego. Ujarzmicie piękno leśnych terenów okalacjących tutejsze miejscowości. Lot motoparalotnią sprawi, że będziecie bogatsi o nowe doświadczenie, a w Waszej pamięci na długo pozostaną piękne wspomnienia.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko AZL w Przylepie, koło Zielonej Góry.

 • Czas trwania

  Lot trwa około 15 - 20 min. Przed lotem krótki instruktaż około 15 minut.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje tylko i wyłącznie pilot paralotni.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane mogą się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój, odpowiedni do warunków pogodowych, obuwie trekingowe za kostkę (zabezpieczające staw skokowy).

 • Wymagania

  Minimalna waga uczestnika to 45 kg, maksymalna 90 kg. Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizowane od kwietnia do końca września. Zaleca się rezerwację na 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Przeciwwskazania zdrowotne: choroby serca, epilepsja, choroby umysłowe.

#Bartosz Młynarski

Dostaliśmy z żoną lot motoparalotnią w Zielonej Gorze na prezent ślubny, muszę przyznać, że to bardzo oryginalny pomysł na upominek. Atrakcja bardzo nam się podobała, piękne widoki! Prezent baaardzo nam się podobał! Pozdrawiam

#zadowolona

MEGA przeżycie!!! Był to nasz pierwszy ale na pewno nie ostatni lot motoparalotnią!!! Była to cudownie spędzona 10 rocznica:)) Troszkę się bałam, ale strach minął zaraz gdy ujrzałam piękne widoki dookoła! Pozdrawiam:-)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product