Lot Motoparalotnią nad Kazimierzem Dolnym i okolicami

3551

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Lot rozpoczniemy od startu w Bochotnicy po prawej stronie drogi dojazdowej do promu przez Wisłę do Nasiłowa. Po starcie w Bochotnicy lecimy w górę Wisły do Kazimierza Dolnego, mijamy przeprawę promową po prawej stronie, po czym podziwiamy widok doliny Bochotnicy. Następnie wlatujemy do Kazimierza Dolnego, przelatując kolejno nad: hotelem "Król Kazimierz", Spichlerzem i innymi atrakcyjnymi zabytkami. Zbliżamy się do baszty, którą mijamy w małej odległości, a następnie wyłania nam się na pierwszym planie zamek, za nim kościół Farny, a dalej rynek kazimierski. Po lewej przelatujemy obok góry "Trzech Krzyży", mijamy rynek, pod nami kościół z klasztorem Franciszkanów, obniżamy lot by przelecieć naprzeciw hotelu/restauracji "Murka", po czym wlatujemy nad kamieniołomy, a z nich nad stok Albrechtówki i jej punkt widokowy. Przelatujemy nad doliną Męćmierza i kierujemy się nad wiatrak stojący na stromej skarpie nad Wisłą, tu zawracamy i lecimy doliną Wisły do lądowiska podziwiając z lewej widok na zamek w Janowcu, a z prawej - z większej perspektywy prawe nabrzeże Kazimierza Dolnego.

Inną alternatywą jest lot lewym brzegiem Wisły do Zamku w Janowcu. Start odbywa się również z Bochotnicy. Po starcie przelatujemy Wisłę nad przeprawą promową po czym lecimy wzdłuż skarpy nad Nasiłowem, kamieniołomami w Nasiłowie, następnie przelatujemy na kolejną skarpę na wysokości Wojszyna, skąd podziwiamy przez Wisłę widok Kazimierza Dolnego. Wlatujemy nad kolejną skarpę wiodącą do zamku w Janowcu, przelatujemy nad barem u Olszówki, po czym wlatujemy nad ruiny zamku w Janowcu. Z nad zamku wracamy na lądowisko doliną Wisły podziwiając z tej perspektywy widok Kazimierza Dolnego.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  start w Bochotnicy k. Kazimierza Dolnego

 • Czas trwania

  Około 40 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr może uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy kolejny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem. Osoby towarzyszące mogą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestnika, to 100 kg. Minimalny wiek uczestnika, to 15 lat. W takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy przez cały rok. Dowolne dni tygodnia – konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product