Lot Motoparalotnią - Janowiec i okolice

3551
199

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Startujemy z łąki i wlatujemy nad stok góry i kierujemy się w stronę zamku w Janowcu.Dolatujemy nad zamek podziwiając jego niesamowity urok. Przelatujemy nad dziedzińcem zaglądając co tam ciekawego się dzieje, po czym mijamy go po to by za chwilę zawrócić i ujrzeć go z innej perspektywy. Lecimy tak dopóki znowu nie znajdziemy się na jego wysokości lecz bardziej z boku, by podziwiac widok od frontu.Po przeleceniu obok  zamku odbijamy w kierunku Wisły  w kierunku wiatraku w Męćmierzu. Po drodze robimy kółeczko by jeszcze raz spojrzeć na zamek w Janowcu, następnie odwracamy się i wznosimy by pokonać Wisłę . Na drugim jej brzegu zobaczymy na kredowo-białym urwisku wiatrak. Robimy wokół niego kółeczko i od strony Wisły lecimy do Męćmierza. Przelatujemy nad wsią wyglądającą niczym skansen i wznosimy się nad górę Albrechtówkę i jej punkt widokowy. W momencie, gdy kończy się stok Albrechtówki zaczyna się stok kamieniołomów, a po lewo prom przez Wisłę do Janowca. Przelatujemy nad kamieniołomami i zaczyna się stok ciągnący się do samego Kazimierza.Tu zazwyczaj jeśli pozwolą warunki odbijamy w lewo i obniżamy lot by podziwiać kolejno budowle archtektoniczne malowniczo wkomponowane w zieleń drzew rosnących na stoku góry. Pierwszym takim malowniczym widokiem jest hotel "Murka" następnie szereg budowli wkomponowanych w stok góry przy ulicy Krakowskiej. Dolatujemy do rynku przed którym góruje kościół z zakonem Franciszkanów, na drugim planie rynek Kazimierski a wyżej na trzecim planie kościół "Farny",ruiny zamku i baszta. Przelatyjemy nad starówką Kazimierza po lewej mijając Górę Trzech Krzyży z punktem widokowym a po chwili Basztę. Lecimy jeszcze chwilę w stronę hotelu "Król Kazimierz" po czym zawracamy odlatując nad Wisłę i w kierunku Janowca. Z nad Wisły podziwiamy najpiękniejszy widok na Kazimierz od strony Wisły, widok jaki nie został chyba nigdy uwieczniony na płótnie. Przelatujemy Wisłę i podchodzimy do lądowania w Janowcu.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  15 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr może uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy kolejny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem. Osoby towarzyszące mogą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestnika, to 100 kg. Minimalny wiek uczestnika, to 15 lat. W takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy przez cały rok. Dowolne dni tygodnia – konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności