Lot motoparalotnią dla dwojga Maków Podhalański, Góra Żar

3551

Lot motoparalotnią dla dwojga w okolicy Krakowa to doskonała okazja na aktywne spędzenie wolnego czasu z bliską Ci osobą. Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, która dostarczy Ci mocnych wrażeń, lot motoparalotnią jest idealną propozycją dla Ciebie. Chwile spędzone w powietrzu to gwarancja pięknych widoków, a obecność doświadczonego instruktora to pełny komfort i bezpieczeństwo. Szukasz atrakcyjnego prezentu dla kogoś bliskiego? Wybierz lot motoparalotnią!

Loty odbywają się w przepięknej okolicy Beskidu Żywieckiego i Makowskiego, gdzie głównym atutem jest urokliwy widok na Jezioro Żywieckie, góry, a w Makowie na doliny rzeczki Skawy, Babią Górę oraz Babiogórski Park Narodowy. Teren, z jakiego następuje start, to płaskowyż w okolicy Makowa Podchalańskiego oraz szczyt Góry Żar (stacja kolejki). Instruktorem jest osoba z wieloletnim doświadczeniem, to prawdziwy pasjonat, który chętnie przybliża innym górski krajobraz z perspektywy ptaka. Od 2010 roku jest członkiem Kadry Narodowej w sporcie motoparalotniowym, kilkukrotnym medalistą Mistrzostw Polski, aktualnym drużynowym Vice Mistrzem Świata z Marugan (Hiszpania) w kategorii PF2 (załogi 2-osobowe). Lot odbywa się motoparalotnią ORKA2, jest to światowa marka DUDEK PARAGLIDERS (producent jednych z najlepszych paralotni), Trajka i zestaw firmy PARAELEMENT.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Maków Podhalański (około 60km od Krakowa) lub Góra Żar (około 10km od Żywca, 100km od Krakowa)

 • Czas trwania

  Lot trwa ok. 15 minut dla każdej z obdarowanych osób.

 • Pogoda

  Opady oraz wiatr powyżej 3 m/s mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój.

 • Wymagania

  Minimalna waga osoby obdarowanej to 47 kg, maksymalna 110 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy od maja do końca września.

#Przemysław

Okolice Babiej góry robią niesamowite wrażenie w lotu ptaka. Nie wiemy jak jest w innych lokalizacjach, ale zdecydowanie polecamy spróbować lotu motoparalotnią. Dużo emocji i niezapomnianych wrażeń za niewielką cenę :)!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product