Lot Motoparalotnią dla dwojga - Janowiec i okolice

3551

<center> <p style="font-size:28px;width: 400px; height: 35px; text-align: center; background: rgb(246, 255, 77)">Produkt niedostępny</p> <strong><span style="color: rgb(255, 0, 0);">Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.</span></strong></center>

Startujemy z łąki i wlatujemy nad stok góry i kierujemy się w stronę zamku w Janowcu.Dolatujemy nad zamek podziwiając jego niesamowity urok. Przelatujemy nad dziedzińcem zaglądając co tam ciekawego się dzieje, po czym mijamy go po to by za chwilę zawrócić i ujrzeć go z innej perspektywy. Lecimy tak dopóki znowu nie znajdziemy się na jego wysokości lecz bardziej z boku, by podziwiac widok od frontu.Po przeleceniu obok  zamku odbijamy w kierunku Wisły  w kierunku wiatraku w Męćmierzu. Po drodze robimy kółeczko by jeszcze raz spojrzeć na zamek w Janowcu, następnie odwracamy się i wznosimy by pokonać Wisłę . Na drugim jej brzegu zobaczymy na kredowo-białym urwisku wiatrak. Robimy wokół niego kółeczko i od strony Wisły lecimy do Męćmierza. Przelatujemy nad wsią wyglądającą niczym skansen i wznosimy się nad górę Albrechtówkę i jej punkt widokowy. W momencie, gdy kończy się stok Albrechtówki zaczyna się stok kamieniołomów, a po lewo prom przez Wisłę do Janowca. Przelatujemy nad kamieniołomami i zaczyna się stok ciągnący się do samego Kazimierza.Tu zazwyczaj jeśli pozwolą warunki odbijamy w lewo i obniżamy lot by podziwiać kolejno budowle archtektoniczne malowniczo wkomponowane w zieleń drzew rosnących na stoku góry. Pierwszym takim malowniczym widokiem jest hotel "Murka" następnie szereg budowli wkomponowanych w stok góry przy ulicy Krakowskiej. Dolatujemy do rynku przed którym góruje kościół z zakonem Franciszkanów, na drugim planie rynek Kazimierski a wyżej na trzecim planie kościół "Farny",ruiny zamku i baszta. Przelatyjemy nad starówką Kazimierza po lewej mijając Górę Trzech Krzyży z punktem widokowym a po chwili Basztę. Lecimy jeszcze chwilę w stronę hotelu "Król Kazimierz" po czym zawracamy odlatując nad Wisłę i w kierunku Janowca. Z nad Wisły podziwiamy najpiękniejszy widok na Kazimierz od strony Wisły, widok jaki nie został chyba nigdy uwieczniony na płótnie. Przelatujemy Wisłę i podchodzimy do lądowania w Janowcu.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  15 minut w powietrzu.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr może uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy kolejny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem. Osoby towarzyszące mogą obserwować lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestnika, to 100 kg. Minimalny wiek uczestnika, to 15 lat. W takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Loty realizujemy przez cały rok. Dowolne dni tygodnia – konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product