Lot Motolotnią – Toruń

3551

Widokowy lot motolotnią w okolicach Torunia. Przelot motolotnią trwa 15, 20 lub 30 minut - w zależności od wyboru czasu lotu, deklarowanego podczas zakupu. Za sterem siada doświadczony pilot z uprawnieniami. 

Komu można podarować lot motolotnią?

 • Osobie lubiącej loty widokowe
 • Miłośnikowi przygód
 • Każdemu, kto lubi atrakcje w powietrzu

Atrakcja

Motolotnia to rodzaj ultralekkiego statku powietrznego składającego się ze skrzydła i podwieszonego do niego wózka. Osoba obdarowana przeżyciem zasiądzie w motolotni jako pasażer i podczas 15, 20 lub 30 – minutowego lotu będzie miała okazję podziwiać krajobrazy województwa kujawsko – pomorskiego z wysokości. Podczas lotu możliwe jest wykonywanie filmów bądź zdjęć. Jednak należy wcześniej zgłosić pilotowi chęć zabrania na pokład sprzętu fotograficznego.

Bezpieczeństwo

Loty realizowane są przez firmę, która kompleksowo zajmuje się lotnictwem ultralekkim. Świadczy usułgi w zakresie szkoleń motolotniowych do świadectwa kwalifikacji PHG(L) oraz uprawnień dodatkowych, serwisowania motolotni i samolotów ultralekkich, a także organizuje pasażerskie loty widokowe dla osób nieposiadających kwalifikacji do samodzielnych lotów. Instruktorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem lotniczym, medaliści mistrzostw Świata, Europy i Polski. Do jednych z ostatnich osiągnięć pilotów zaliczamy zdobycie I miejsca w klasie WL2 i AL2 w XXVII mikrolotowych Mistrzostwach Polski.

Przed startem uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa i przebiegu całej atrakcji. Na czas przelotu pasażer otrzymuje kask i zapinany jest pasami bezpieczeństwa. Nie należy obawiać się o awarię silnika. Motolotnia jest statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silnika swobodnie szybuje i miękko ląduje. 

Widoki

Start odbywa się na lotnisku w Kuczwałach (20 km od centrum Torunia). Z pokładu motolotni można zobaczyć panoramę Torunia oraz Chełmży z rozległym jeziorem Chełmżyńskim. 

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji – lot motolotnią wymaga odpowiednich warunków pogodowych
 2. Przygotowanie do lotu i przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa (ok. 15 minut)
 3. Widokowy lot motolotnią (15, 20 lub 30 minut)
 4. Podsumowanie lotu
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
 • Stworzysz możliwość do podziwiania krajobrazów z niecodziennej perspektywy
 • Spełnisz marzenie, którego realizacja na lata pozostanie w pamięci

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko. Kuczwały 65a (20 km od Centrum Torunia)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

#Marta M.

Toruń to nie jest ogromne miasto w skali europejskiej i ciężko było znaleźć coś fajnego dla mojego chłopaka, pojechaliśmy z nim na Kuczwały, co prawda trochę więcej niż 20 km od Torunia, ale ogólnie cieszę się, że z nim pojechałam, widziałam po jego twarzy, że bardzo mu się podobało, choć był nieco zielonkawy ;p ogólnie to polecam ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product