• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Lot motolotnią dla dwojga we Wrocławiu

3551

Chcecie wspólnie przeżyć fantastyczną podniebną przygodę, a może zastanawiacie się nad super prezentem? Zamów voucher lot motolotnią dla dwojga nad Wrocławiem i spełnij marzenia. Nie każdy i nie zawsze może poczuć się jak ptak szybujący w obłokach, a Ty masz taką możliwość. Atrakcja rozpocznie się na lądowisku Golędzinów  w Obornikach Śląskich, gdzie pilot zapozna Cię z budową i zasadami funkcjonowania motolotni. Następnie zostaniesz wyposażony w kask i wraz z pilotem wsiądziecie do tego niesamowitego statku powietrznego. Ilość uderzeń serca na minutę znacznie wzrośnie, gdy poczujesz, że odrywacie się od ziemi. Wzniesiecie się na pułap 250- 300 metrów nad powierzchnię ziemi, by zobaczyć wiele przepięknych widoków z niecodziennej perspektywy. Będą to m.in.: dolina Odry, ruiny zamku oraz przystań jachtowa w Urazie, most Rędziński i panorama jednego z najpiękniejszch miast Polski- Wrocławia. Niezapomniane widoki będziesz mógł uwiecznić kamerą bądź aparatem umocowany na smyczy (by nie było ryzyka upadku sprzętu). Prędkość lotu, który odbędziesz będzie uzależniona od panującego wiatru, jednak średnio oscyluje między 70-80km/h. Bezpieczeństwo masz zapewnione, gdyż pilot, z którym będziesz lecieć ma kilkunastoletnie doświadczenie i spędził około 700h w powietrzu. Lot motolotnią pierwsze klasy przekonaj się sam!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 57 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lądowisko Golędzinów położone 20 km od Wrocławia

 • Czas trwania

  Dwa oddzielne 15 minutowe loty.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności