• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Lot motolotnią dla dwojga w Chrcynnie

3551

Jesteś fanem lotów? Jeśli tak to masz okazję wypróbować motolotnię, lekki statek powietrzny składający się z skrzydła i podwieszonego do niego wózka, który mieści dwie osoby. Wznosząc się ku niebu poczujesz uderzenie adrenaliny, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. O twoje bezpieczeństwo podczas lotu zadba doświadczony pilot, który spędził w powietrzy dużo ponad tysiące godzin. Przed lotem otrzymasz pełną odprawę, informację o parametrach lotu, zachowaniu podczas lotu. Instruktor odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Otrzymasz kask, zostaniesz przypięty pasami i wzniesiesz się na wysokość 400 - 600 m. Wokół Ciebie błękit nieba a pod Tobą malowniczy nizinny krajobraz, lasy, pola, rzeka. Od lotniska w miejscowości Chrcynno, z którego startujesz oddalisz się nawet o 10 km, więc z perspektywy lotu ptaka zobaczysz również Zalew Zegrzyński. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego aby uwiecznić niezapomniane chwile. Predkość z jaką będziesz się poruszać to  85 km/h - 110 km/h. To wspaniała i niezapomniana podniebna przygoda. Ten rodzaj rekreacji należy do najbardziej popularnych sportów lotniczych. Wypróbuj lot motolonią i spełnij swoje marzenia.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Filmowanie

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Chrcynno. 50 km dojazdu z Warszawy.

 • Czas trwania

  minut w powietrzu dla każdej obdarowanej osoby.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności