Lot motolotnią dla dwojga w Chrcynnie

3551

Jesteś fanem lotów? Jeśli tak to masz okazję wypróbować motolotnię, lekki statek powietrzny składający się z skrzydła i podwieszonego do niego wózka, który mieści dwie osoby. Wznosząc się ku niebu poczujesz uderzenie adrenaliny, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. O twoje bezpieczeństwo podczas lotu zadba doświadczony pilot, który spędził w powietrzy dużo ponad tysiące godzin. Przed lotem otrzymasz pełną odprawę, informację o parametrach lotu, zachowaniu podczas lotu. Instruktor odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Otrzymasz kask, zostaniesz przypięty pasami i wzniesiesz się na wysokość 400 - 600 m. Wokół Ciebie błękit nieba a pod Tobą malowniczy nizinny krajobraz, lasy, pola, rzeka. Od lotniska w miejscowości Chrcynno, z którego startujesz oddalisz się nawet o 10 km, więc z perspektywy lotu ptaka zobaczysz również Zalew Zegrzyński. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego aby uwiecznić niezapomniane chwile. Predkość z jaką będziesz się poruszać to  85 km/h - 110 km/h. To wspaniała i niezapomniana podniebna przygoda. Ten rodzaj rekreacji należy do najbardziej popularnych sportów lotniczych. Wypróbuj lot motolonią i spełnij swoje marzenia.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Filmowanie

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Chrcynno. 50 km dojazdu z Warszawy.

 • Czas trwania

  minut w powietrzu dla każdej obdarowanej osoby.

 • Pogoda

  Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój dostosowany do pory roku, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę przeciwwiatrową.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego to 120 kg. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna lub wymagana jest jego obecność. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy- realizacja możliwa w miesiącach kwiecień- wrzesień. Osoba obdarowa na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product