Lot Hydroplanem dla dwojga w Poznaniu

1

Pitagoras, który pewnie pierwszy powiedział, że we wszystkim musi być umiar, musiał nigdy nie lecieć hydroplanem. Ta niesamowita maszyna mierzy się aż z trzema żywiołami: wodą, ziemią i powietrzem, i zawsze z tej walki wychodzi zwycięsko, swoim pasażerom zapewniając całą gamę emocji i piękne krajobrazy. Nasz hydroplan to pierwszy, w pełni certyfikowany samolot-amfibia w Polsce! Wystartujcie z ziemi, podbijcie przestworza, a potem wylądujcie na wodzie - dzięki specjalnej budowie kadłuba i wbudowanym pływakom ten wodnosamolot nie zna ograniczeń. Zabierz bliską Ci osobę na lot hydroplanem dla dwojga w Poznaniu i spójrzcie na znane Wam okolice z zupełnie nowej perspektywy.

 

Zarezerwujcie telefonicznie datę, a potem stawcie się na miejscu z voucherem – dalej wystarczy już tylko założyć okulary przeciwsłoneczne na nos i cieszyć się tym wyjątkowym przeżyciem w najlepszym towarzystwie. Już nie musisz wybierać między lataniem, pływaniem i jazdą. Postaw na lot hydroplanem i połącz to w jedną wielką przygodę!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Poznań 799 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  30 minut lotu.

 • Pogoda

  Opady, niskie podstawy chmur, słaba widzialność, silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Łączna waga osób obdarowanych nie może przekroczyć 150 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października.

#gośka

Niezwykłe przeżycie, w czasie lądowania hydroplanu na wodzie, zwłaszcza kiedy fale kołyszą maszyną. Poza tym jest to ciekawe urozmaicenie dla przyzwyczajonych do normalnych samolotów. Okoliczne widoki po drodze również wspaniałe, obydwoje z mężem byliśmy niezwykle zadowoleni. Polecam każdemu spróbować.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product