Lot helikopterem nad Warszawą

1011

Spełniaj marzenia!

Jesteś fanem przygód w powietrzu? Uwielbiasz odkrywać otaczającą Cię przestrzeń z zupełnie niecodziennej perspektywy? Zatem lot widokowy helikopterem z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Oderwiesz się od ziemi, by z perspektywy lotu ptaka móc odkryć Warszawę na nowo!

Warszawa widziana z lotu ptaka

Wraz z innymi uczestnikami wyruszysz w podniebną podróż trasą, jaką wyznacza meandrująca Wisła. Podczas widokowego lotu śmigłowcem z pewnością ujrzysz Starówkę czy też potężne budowle, które z perspektywy piechura zadziwiają swoją kubaturą i wysokością. Dominanty przestrzenne, takie jak Pałac Kultury i Nauki czy Stadion Narodowy okażą się wyłącznie małym punktem wśród warszawskiej zabudowy. W zależności od obranej trasy wyruszycie nad Zalew Zegrzyński bądź trasą prowadzącą poprzez historyczną Twierdzę Modlin aż do Nowego Dworu.

Bell 407

Widokowy lot nad Warszawą realizowany jest helikopterem Bell 407. Prace nad śmigłowcem Bell 407 rozpoczęły się już w roku 1993. Pierwszy model zaprezentowano zaledwie rok później. Bell 407 wyposażony jest w cztery ostrza wirnika głównego, co zapewnia większą wydajność. Jest to szybki i niezawodny śmigłowiec, który gwarantuje komfort przelotu oraz doskonałą widoczność. Na pokładzie znajduje się miejsce dla 6 pasażerów oraz pilota. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Warszawa Babice, ul. Kaliskiego 57, wjazd od ul. Radiowej

 • Czas trwania

  Lot trwa 30min. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować około 60 minut. 5-10 minut trwa odprawa przed lotem - zapoznanie ze statkiem powietrznym i omówienie lotu oraz zasad bezpieczeństwa.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które mogą obserwować lot z płyty lotniska.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodne ubranie, obuwie sportowe i okulary słoneczne. Proponujemy wziąć także aparat i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Warunkiem realizacji lotu jest skompletowanie 6 osobowej grupy pasażerów. Łączna waga pasażerów nie może przekroczyć 576 kg, a jednej osoby 96 kg. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny dla osób od 3 roku życia - przy obecności opiekuna bądź od 7 roku życia - za pisemną zgodą opiekuna prawnego.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product