Lot helikopterem nad Warszawą dla dwojga

1

Podniebna podróż

Oderwijcie się od ziemi, pozostawcie za sobą wszystkie przyziemne troski oraz zmartwienia i udajcie się w podniebną podróż helikopterem Bell 407! Wasza powietrzna przygoda rozpocznie się na lotnisku Babice w Warszawie. Z tego miejsca wraz z innymi pasażerami wyruszycie w przestworza, by z perspektywy lotu ptaka obserwować zapierające dech w piersiach krajobrazy. Trasa lotu biegnie wzdłuż linii Wisły i z powrotem. Dzięki temu każdy z pasażerów będzie miał możliwość, by obserwować zarówno prawy jak i lewy brzeg Wisły oraz rozpościerające się wzdłuż nich piękne widoki. To niepowtarzalna okazja, by z zupełnie niecodziennej perspektywy obserwować Warszawę i okolice.

Lot widokowy szlakiem warszawskich atrakcji

Podczas lotu helikopterem dla dwojga nad Warszawą z pewnością zobaczycie Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy czy Starówkę. W zależności od wyboru trasy Wasza podróż może prowadzić z lotniska Babice poprzez Twierdzę Modlin aż do Nowego Dworu bądź nad Zalew Zegrzyński. Bez względu na obraną trasę lot śmigłowcem dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko Warszawa Babice, ul. Kaliskiego 57, wjazd od ul. Radiowej

 • Czas trwania

  Lot trwa 30min. Na całą atrakcję proponujemy zarezerwować około 60 minut. 5-10 minut trwa odprawa przed lotem - zapoznanie ze statkiem powietrznym i omówienie lotu oraz zasad bezpieczeństwa.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące, które mogą obserwować lot z płyty lotniska.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodne ubranie, obuwie sportowe i okulary słoneczne. Proponujemy wziąć także aparat i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Warunkiem realizacji lotu jest skompletowanie 6 osobowej grupy pasażerów. Łączna waga pasażerów nie może przekroczyć 576 kg, a jednej osoby 96 kg. Na miejscu realizacji należy okazać voucher rezerwacyjny.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny dla osób od 3 roku życia - przy obecności opiekuna bądź od 7 roku życia - za pisemną zgodą opiekuna prawnego.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Gosia

jaka byla by cena 30 minutowego przelotu helikopterem dw dwojga?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w cenie 2699 zł lot może realizować do 6 osób. Cena ta obejmuje wynajęcie całego helikoptera. Posiadamy również prezent Lot śmigłowcem dla dwojga https://prezentmarzen.com/lot-smiglowcem-dla-dwojga-warszawa/, gdzie cena wynosi 1599 zł za 30 minut lotu 2 osób. W razie pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product